План лекційних заходів на квітень 2018 року

Найсвіжіші новини:

У 6 (125) випуску підрозділу «Новини науки і техніки» розділу «Новини» читайте: «Наука і бізнес на прицілі», про технопарк в зоні відчуження, земляка - лауреата премії Вольфа, знімок НЛО, штучний інтелект, що перевершить поетів і гумористів, створення нових матеріалів, спостереження за вулканами, що сир не для всіх корисний.

5

Сердечно вітаємо шановну Вікторію Іванівну Лебідь, члена президії правління Товариства «Знання» України, головного бухгалтера правління і управління справами Товариства, ветерана Товариства, з Днем народження!

Шануємо Вас як людину невтомної вдачі, щирої душі, класного фінансиста, всю у турботах про розвиток і утвердження нашої громадської організації.

Щиро бажаємо Вам, славна Вікторіє Іванівно, доброго здоров’я, намріяного щастя, святкової радості, щедрої Божої ласки на родинне благополуччя у всі прийдешні літа!

Від правління Товариства «Знання» України – президент Товариства, академік НАН України і НАПН України Кремень В.Г., голова правління, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України Кушерець В.І., учений секретар правління Товариства Василашко В.Ф.

30.01.2018 р.