План лекційних заходів на грудень 2018 року

Найсвіжіші новини:

У 17(136) випуску «Новини науки і техніки» читайте: про президентський Фонд підтримки молоді, реформування наукової сфери, Центр історії розвитку української науки, про те, що науковці розробили ліки для лікування очей, експеримент з рослинами, кам’яні знаряддя, яким 300 тисяч років, новий континент, що може виникнути на території Індії, Китай запустив на орбіту космічний банк генів, що треба знати про вейп (куріння електронних сигарет).

Від імені ВГО Товариство «Знання» України щиро вітаємо знаннівців в особі педагогів, учених, діячів культури, учнів, студентів, усіх українців з новим навчальним роком, Днем знань!

Хай цей навчальний рік знаменує оволодіння скарбами знань, які єдині не губляться, не горять, а оновлюються і множаться, додають світла наснаги і піднімають людину вище у здійсненні її мрій і прагнень.

У дні знань їхні носії і сіячі найбажаніші і найшанованіші гості у юних освітян. Успіх однієї з реформ – незалежного тестування – сприяє справедливому і вільному вибору професій, шляхів розвитку багатьом юнакам і дівчатам.

Сподіваємося, що наші лектори активно долучаться до підвищення рівня знань у середній, науково-технічній і вищій школі, до підготовки гідної зміни нашого народу, його кадрового потенціалу, сприятимуть національно-патріотичному вихованню молоді, захисту Батьківщини від агресії РФ і сепаратистів.

Бажаємо членам ВГО Товариство «Знання» України, студентам Університету сучасних знань, його коледжам, усім освітянам нових, великих успіхів в оволодінні найновішими знаннями для свого успішного розвитку і на благо України!

Президент ВГО Товариство «Знання» України,
академік НАН України і НАПН України В.Г.Кремень

Віце-президент ВГО Товариство «Знання»
України, член-кореспондент НАПН України,
доктор філософських наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України В.І.Кушерець

Учений секретар
ВГО Товариство «Знання» України,
заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

1-2 вересня 2018 р.