План лекційних заходів на травень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №22 (141) «Новини науки і техніки» читайте: про Державні премії в галузі науки і техніки за 2018 рік, номінацію «Технічний виклик» Луганської команди малої академії наук, юних екологів - переможців міжнародних змагань з Києва і Луцька, чому чоловіки живуть менше за жінок, створення синтетичних клітин людини, загублений палац Рамзеса 11, першу енергетичну громаду в Україні, грамоту царя Петра 1, в якій тиск на українську церкву, зображення «чорної діри», життя на Марсі, створення власного тролейбуса у Вінниці, безпілотник Huawei, що буде з медициною через 25 років, перше Євангеліє в Україні, новий номер журналу «Наше небо».

Від імені ВГО Товариство «Знання» України щиро вітаємо знаннівців в особі педагогів, учених, діячів культури, учнів, студентів, усіх українців з новим навчальним роком, Днем знань!

Хай цей навчальний рік знаменує оволодіння скарбами знань, які єдині не губляться, не горять, а оновлюються і множаться, додають світла наснаги і піднімають людину вище у здійсненні її мрій і прагнень.

У дні знань їхні носії і сіячі найбажаніші і найшанованіші гості у юних освітян. Успіх однієї з реформ – незалежного тестування – сприяє справедливому і вільному вибору професій, шляхів розвитку багатьом юнакам і дівчатам.

Сподіваємося, що наші лектори активно долучаться до підвищення рівня знань у середній, науково-технічній і вищій школі, до підготовки гідної зміни нашого народу, його кадрового потенціалу, сприятимуть національно-патріотичному вихованню молоді, захисту Батьківщини від агресії РФ і сепаратистів.

Бажаємо членам ВГО Товариство «Знання» України, студентам Університету сучасних знань, його коледжам, усім освітянам нових, великих успіхів в оволодінні найновішими знаннями для свого успішного розвитку і на благо України!

Президент ВГО Товариство «Знання» України,
академік НАН України і НАПН України В.Г.Кремень

Віце-президент ВГО Товариство «Знання»
України, член-кореспондент НАПН України,
доктор філософських наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України В.І.Кушерець

Учений секретар
ВГО Товариство «Знання» України,
заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

1-2 вересня 2018 р.