План лекційних заходів на листопад 2018 року

Найсвіжіші новини:

У № 16 (135) випуску рубрики «Новини науки і техніки» читайте: про внесення змін до законів про відновлювану енергетику, конкурсний відбір наукових і науково-технічних розробок, запровадження кластера в Україні, нове в роботі Інституту ока та тканинної терпії Академії медичних наук України (інтерв’ю з директором Н.В. Пасечніковою), створення контролера для незрячих людей, надшвидкий потяг Ілона Маска, старт європейської місії для джослідження Меркурія, випуск електрокар у Китаї, Забуті імена.

5

Всеукраїнська громадська організація Товариство «Знання» України сердечно вітає Вас, дорогий Василю Васильовичу НЕВОЛОВ, голову правління Київської міської організації Товариства, професора, письменника, активного сіяча знань в Університеті сучасних знань, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата літературних премій, зі славним 70-річчям!

 

Раді відзначити Ваш значний внесок у багаторічну організацію культурно-масових і науково-просвітницьких заходів Товариства, патріотичне і естетичне виховання української молоді, в активізацію діяльності Київської міської організації ВГО Товариство «Знання» України. 

Сердечно бажаємо Вам, шановний Василю Васильовичу, доброго здоров’я, невичерпної наснаги, святкового, сонячного настрою, намріяного щастя, родинного. достатку, нових, великих творчих досягнень на благо рідної України!

З повагою

Президент ВГО Товариство «Знання» України,
академік НАН України і НАПН України В.Г.Кремень

Віце-президент ВГО Товариство «Знання» 
України, член-кореспондент НАПН України,
доктор філософських наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України В.І.Кушерець

Учений секретар ВГО Товариства «Знання» України,
заслужений журналіст України, письменник В.Ф.Василашко

5 вересня 2018 року