План лекційних заходів на травень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №22 (141) «Новини науки і техніки» читайте: про Державні премії в галузі науки і техніки за 2018 рік, номінацію «Технічний виклик» Луганської команди малої академії наук, юних екологів - переможців міжнародних змагань з Києва і Луцька, чому чоловіки живуть менше за жінок, створення синтетичних клітин людини, загублений палац Рамзеса 11, першу енергетичну громаду в Україні, грамоту царя Петра 1, в якій тиск на українську церкву, зображення «чорної діри», життя на Марсі, створення власного тролейбуса у Вінниці, безпілотник Huawei, що буде з медициною через 25 років, перше Євангеліє в Україні, новий номер журналу «Наше небо».

5

Дорога Ніно Миколаївно! Сердечно вітаємо Вас як члена президії Всеукраїнської громадської організації Товариство "Знання" України, лідера провідної Запорізької обласної організації Товариства з Днем народження!

Дякуючи Вашому науково-просвітницькому дару, мудрому досвіду, в козацькому краї багато робиться для духовного та інтелектуального збагачення сучасних запорожців, національно-патріотичного виховання молоді, підготовки мужніх захисників Вітчизна! Щиро баєаємо Вам доброго здоров'я, родинного благополуччя, намріяного щастя, активності сіячів знань, державної і громадської підтримки, нових успіхів в ім'я України!

Правління ВГО Товариство "Знання" України.

20.09.2018 р.