План лекційних заходів на лютий 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску № 18 (138) «Новини науки і техніки» на сайті ВГО Товариство «Знання» України читайте: про виділення коштів для наукових досліджень у вищих навчальних закладах, талановитих школярів у Сумах, «Лабораторію божевільних учених» у Харкові, перспективи туризму в Космосі, першу людину, яка перетнула Антарктиду самотужки, прогнози щодо зменшення населення в Китаї, папір багаторазового використання, лікувальні властивості шкірок мандарина.

5

Дорога Ніно Миколаївно! Сердечно вітаємо Вас як члена президії Всеукраїнської громадської організації Товариство "Знання" України, лідера провідної Запорізької обласної організації Товариства з Днем народження!

Дякуючи Вашому науково-просвітницькому дару, мудрому досвіду, в козацькому краї багато робиться для духовного та інтелектуального збагачення сучасних запорожців, національно-патріотичного виховання молоді, підготовки мужніх захисників Вітчизна! Щиро баєаємо Вам доброго здоров'я, родинного благополуччя, намріяного щастя, активності сіячів знань, державної і громадської підтримки, нових успіхів в ім'я України!

Правління ВГО Товариство "Знання" України.

20.09.2018 р.