План лекційних заходів на грудень 2018 року

Найсвіжіші новини:

У 17(136) випуску «Новини науки і техніки» читайте: про президентський Фонд підтримки молоді, реформування наукової сфери, Центр історії розвитку української науки, про те, що науковці розробили ліки для лікування очей, експеримент з рослинами, кам’яні знаряддя, яким 300 тисяч років, новий континент, що може виникнути на території Індії, Китай запустив на орбіту космічний банк генів, що треба знати про вейп (куріння електронних сигарет).

43178767 945950892264235 3453748597609201664 n

Шановні освітяни, щиро вітаю Вас з професійним святом!

Це свято кожної людини і суспільства та держави загалом. Бо саме Учитель в значній мірі обумовив своїм впливом долю і саму сутність кожного із нас і цим самим сформував і українське суспільство, і українську державу. А значить змінити до кращого нашу країну можна лише за активної участі Учителя.

Для цього слід довіряти Учителю, шанувати його працю, достойно винагороджувати її з тим, щоб до педагогічної діяльності йшли кращі з кращих, хто щиро любить дітей і відповідально та ефективно здійснює освітній процес. І тоді в наших школах, в наших ліцеях, в наших коледжах, в наших університетах будуть навчатися лише щасливі діти, що матимуть велику життєву перспективу.

Щасти тобі, дорогий Учителю! Щасти тобі, рідна Україно!

В.Г.Кремень, президент НАПН України,

президент ВГО Товариство "Знання" України,

академін НАН України