План лекційних заходів на травень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №22 (141) «Новини науки і техніки» читайте: про Державні премії в галузі науки і техніки за 2018 рік, номінацію «Технічний виклик» Луганської команди малої академії наук, юних екологів - переможців міжнародних змагань з Києва і Луцька, чому чоловіки живуть менше за жінок, створення синтетичних клітин людини, загублений палац Рамзеса 11, першу енергетичну громаду в Україні, грамоту царя Петра 1, в якій тиск на українську церкву, зображення «чорної діри», життя на Марсі, створення власного тролейбуса у Вінниці, безпілотник Huawei, що буде з медициною через 25 років, перше Євангеліє в Україні, новий номер журналу «Наше небо».

43178767 945950892264235 3453748597609201664 n

Шановні освітяни, щиро вітаю Вас з професійним святом!

Це свято кожної людини і суспільства та держави загалом. Бо саме Учитель в значній мірі обумовив своїм впливом долю і саму сутність кожного із нас і цим самим сформував і українське суспільство, і українську державу. А значить змінити до кращого нашу країну можна лише за активної участі Учителя.

Для цього слід довіряти Учителю, шанувати його працю, достойно винагороджувати її з тим, щоб до педагогічної діяльності йшли кращі з кращих, хто щиро любить дітей і відповідально та ефективно здійснює освітній процес. І тоді в наших школах, в наших ліцеях, в наших коледжах, в наших університетах будуть навчатися лише щасливі діти, що матимуть велику життєву перспективу.

Щасти тобі, дорогий Учителю! Щасти тобі, рідна Україно!

В.Г.Кремень, президент НАПН України,

президент ВГО Товариство "Знання" України,

академін НАН України