План лекційних заходів на травень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №22 (141) «Новини науки і техніки» читайте: про Державні премії в галузі науки і техніки за 2018 рік, номінацію «Технічний виклик» Луганської команди малої академії наук, юних екологів - переможців міжнародних змагань з Києва і Луцька, чому чоловіки живуть менше за жінок, створення синтетичних клітин людини, загублений палац Рамзеса 11, першу енергетичну громаду в Україні, грамоту царя Петра 1, в якій тиск на українську церкву, зображення «чорної діри», життя на Марсі, створення власного тролейбуса у Вінниці, безпілотник Huawei, що буде з медициною через 25 років, перше Євангеліє в Україні, новий номер журналу «Наше небо».

194136

10 січня 2019 року відзначає 85-річчя від дня народження перший Президент незалежної України (1991 - 1994 рр.) Леонід Кравчук, який народився в селі Великий Житин неподалік Рівного.

Сердечно вітаємо Вас, вельмишановний Леоніде Макаровичу з 85-річним ювілеєм, з Різдвом Христовим! Принагідно відзначаємо Ваш великий внесок в історичне виборення Україною незалежності! Високо цінуємо Вашу невтомну працю як першого Президента незалежної України у розбудові і утвердженні української державності! Дякуємо за підтримку Товариства «Знання» України у його розвитку, за сприяння у поширенні наукових знань, патріотичному вихованні населення. Щиро бажаємо Вам, Герою України, доброго здоров’я, невичерпної енергії, великого людського щастя, мирного неба! Хай святиться і благословиться Вам на нові досягнення в ім’я рідної України!

З великою повагою –

президент ВГО Товариство «Знання» України,

президент НАПН України, академік НАН України В.Г.Кремень,

віце-президент ВГО Товариство «Знання» України,

член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець,

учений секретар ВГО Товариство «Знання» України В.Ф.Василашко.

10 січня 2019 року.