План лекційних заходів на лютий 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску № 18 (138) «Новини науки і техніки» на сайті ВГО Товариство «Знання» України читайте: про виділення коштів для наукових досліджень у вищих навчальних закладах, талановитих школярів у Сумах, «Лабораторію божевільних учених» у Харкові, перспективи туризму в Космосі, першу людину, яка перетнула Антарктиду самотужки, прогнози щодо зменшення населення в Китаї, папір багаторазового використання, лікувальні властивості шкірок мандарина.

90 enl

Всеукраїнська громадська організація Товариство “Знання” України щиросердно вітає колектив Інституту фізики НАН України зі славним ювілеєм.

Інститут фізики дав світовому співтовариству достатньо багато наукових здобутків. За ними стоять конкретні талановиті особи, які благотворно впливали і впливають на суспільний прогрес.
Він завжди був і залишається розумово-інтелектуальною платформою наукових знань і їх поширення серед широких верств населення.

Ми вдячні усім дослідникам Інституту, його структурним підрозділам, за активну участь у спільній інформаційно-дослідницькій та науково-просвітницькій діяльності Товариства та Інституту фізики.

В Товаристві “Знання” ось уже багато років активно і плідно працює створений на базі Вашого Інституту Центр “Історія розвитку української науки”, який робить вагомий внесок у пропаганду української науки.

Цінуємо у час зростання ролі фізики внесок Вашого Інституту у поширення наукових знань! Бажаємо Вам і всім науковцям Інституту доброго здоров’я, невичерпної енергії, нових досягнень у розвитку фізики задля подальшого науково-технічного розвитку України!

Голова правління Товариства “Знання” України,
член-кореспондент НАПН України,
доктор філософських наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України В.І. Кушерець