26239630 1382188231925064 6873934772205402311 n

ТОВАРИСТВО "3НАННЯ" УКРАЇНИ

запрошує 24 січня цього року о 16.00 в Зоряний зал Київського планетарію

на презентацію книги Василя КУШЕРЦЯ

"УКРАЇНА ПОНАД УСЕ. ЧАС ДЛЯ УКРАЇНИ ЖИТИ",

випущеної видавництвом "Знання України" (директор - Анатолій ХАРЛАН).

Автор - В.І. КУШЕРЕЦЬ, голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Попередньо обіцяли взяти участь в обговоренні цієї книги з актуальних питань сучасності відомі діячі української культури, зокрема такі, як Микола Жулинський, Павло Мовчан, Михайло Сидоржевський, Любов Голота, а також інші вчені, письменники, активісти Товариства.

Після презентації - виступи відомого чоловічого хору "Чумаки", концерт народного хору Віталія Лисенка, лауреатів мистецьких конкурсів.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, В.Васильківська, 57-3, ст. метро "Олімпійська".

Учений секретар правління

Твариства "Знання" України В.Ф.Василашко

 

Найсвіжіші новини:

У першому випуску в 2018 році №1(120) «Новини науки і техніки» розділу «Новини» сайту Товариства «Знання» України» читайте про премії Президента молодим ученим, подання робіт на здобуття Державних премій науковцям і молодим ученим, безпілотні автобуси в Стокгольмі, 5 технологій, що змінять життя в 2018 році, гідровелосипед, давню модель Всесвіту, знайдену в Мексиці, сонячну електростанцію в Чорнобилі, «Забуті імена»(продовження).

19 жовтня 2017 року Київський коледж Університету сучасних знань Товариства «Знання» України запросив учнів 9-11 класів шкіл м. Києва та Київської області на День відкритих дверей.

У конференц-залі Товариства гості познайомилися з умовами вступу, навчальним процесом, дізналися як живуть студенти коледжу.

Перед школярами виступив учений секретар Товариства «Знання»України, заслужений журналіст України Василь Василашко, який зосередив увагу присутніх на тому, що Університет сучасних знань і коледж засновані Товариством «Знання»України і студенти можуть слухати лекції відомих учених, професорів, які часто виступають з лекціями в Товаристві, знайомитися з самодіяльними колективами.

Директор коледжу, кандидат педагогічних наук, член спілки письменників України Тетяна Петровська розповіла, що в коледжі можна здобувати професії юридичного, економічного та журналістського напрямів. користуватися гуртожитком, брати участь у роботі студентських формувань, залучатися до наукових практик.

Перед учнями виступили голова батьківського комітету Олена Баюра, голова Київської міської організації Товариства «Знання» України Василь Неволов, викладач української мови та літератури Катерина Волошина, заступник директора Київського коледжу УСЗ, випускниця цього навчального закладу Світлана Швидченко, старший викладач коледжу, член Національної спілки журналістів, автор і редактор низки книг, голова предметної (циклової) комісії коледжу з журналістики, видавничої справи та редагування Петро Швець.

Голова студентського комітету Сніжана Ковальчук розповіла про студентське життя, роботу студкому, організацію дозвілля студентів.

Для учасників зустрічі учень 3 класу гімназії №32 м. Києва Назар Лебідь заграв на сопілці віночок українських пісень, студентка Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв, лауреат міжнародних конкурсів Августина Федорова заспівала пісню «Тече вода».

На запрошення директора Київського планетарію Товариства «Знання» України Олени Дірдовської учні подивилися цікавий фільм про життя Сонячної системи.

P71019 141345

P71019 143430

P71019 144146

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

20.10.2017 р.