План лекційних заходів на лютий 2018 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №3 (122) підрозділу «Новини науки і техніки» читайте про Центр підтримки технологій та інновацій, лабораторію керування в Харківському університеті, Національну службу здоров’я, звідки з’являються віруси, 10 мільярдів роботів через 25 років, міжнародну місячну обсерваторію, дрона-рятівника, про те як фізики навчилися зупиняти світлову хвилю, подарунок Маска світу, «Забуті імена» (продовження).

У Товаристві «Знання» України 14 листопада 2017 року відбулася творча зустріч з академіком НАПН України, членом-кореспондентом НАПН України, доктором історичних наук Василем Миколайовичем Ткаченком з приводу презентації його нової книги «Україна: куди йдемо?».

Ведучий - голова правління Товариства «Знання» України, президент УСЗ, віце-президент НАПН, доктор філософських наук, профессор Василь Іванович Кушерець.

Видана нещодавно книга – не перше видання, в якому вісвітлються, аналізуються проблеми українського суспільства, зокрема ті, що пов’язані з агресією Росії в Донбасі та в Криму. Він видав низку книг, зокрема про таке явище, як « путінізм», про витоки російської агресії, які поширило Товариство «Знання» України серед бійців АТО,

У новій книзі, текст якої розміщений в Інтернеті, – уроки майдану, питання оборони рідної землі. Ситуацію в Україні автор розглядає на широкому історичному тлі, у порівняннях з далекими подіями в Україні.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України.

16.11.2017 р.