План лекційних заходів на серпень 2018 року

Найсвіжіші новини:

Читайте у випуску №13-14 (132-133) підрозділу «Новини науки і техніки» розділу «Новини»: про гранти Президента України молодим ученим, збереження спадщини на Подолі в Києві, стимулювання винахідництва, Національний фонд досліджень, розвиток оборонно-промислового комплексу, координацію досліджень, утворення, реорганізацію та ліквідацію державних наукових установ, отримання вченими «рідкого світла», штучний інтелект, що усуває помилки, про те, що Україна стане країною електрокарів.

У Товаристві «Знання» України 14 листопада 2017 року відбулася творча зустріч з академіком НАПН України, членом-кореспондентом НАПН України, доктором історичних наук Василем Миколайовичем Ткаченком з приводу презентації його нової книги «Україна: куди йдемо?».

Ведучий - голова правління Товариства «Знання» України, президент УСЗ, віце-президент НАПН, доктор філософських наук, профессор Василь Іванович Кушерець.

Видана нещодавно книга – не перше видання, в якому вісвітлються, аналізуються проблеми українського суспільства, зокрема ті, що пов’язані з агресією Росії в Донбасі та в Криму. Він видав низку книг, зокрема про таке явище, як « путінізм», про витоки російської агресії, які поширило Товариство «Знання» України серед бійців АТО,

У новій книзі, текст якої розміщений в Інтернеті, – уроки майдану, питання оборони рідної землі. Ситуацію в Україні автор розглядає на широкому історичному тлі, у порівняннях з далекими подіями в Україні.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України.

16.11.2017 р.