План лекційних заходів на березень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску № 20 (139) «Новини науки і техніки» розділу «Новини» читайте: про всесвітньо відомого українця Юрія Гогоцю, поляка Томаша Патана, який побудував квадрокоптер, перший космодром в Україні, сліди катастрофи НЛО в Антарктиді, інноваційні окуляри, медичний центр «Новий зір»(інтерв’ю), про те, що піт розповість про здоров’я людини, сонячну електростанцію в складчину, енергоефективні будинки – стартапи.

Рідні, друзі, співробітники, земляки, працівники Товариства «Знання» України попрощалися з Анатолієм Івановичем Іщуком, відомим лікарем, кандидатом медичних наук, фізіотерапевтом, невропатологом, керівником лікувально-оздоровчого закладу «Тверезість і здоров’я», лектором і активістом Товариства «Знання» України, самодіяльним співаком, учасником хору «Чумаки», автором дотепних сатиричних, гумористичнх і науково-популярних книг та брошур.

Панахида відбулася на Новому Броварському кладовищі. З небіжчиком попрощалися дружина Марія Іванівна, рідна сестра покійного Марія Іванівна, дочки Наташа і Таня, онуки, багато друзів, колег, сусідів.

У прощальній церемонії взяли участь голова правління Товариства «Знання» України Василь Кушерець, учений секретар правління Товариства Василь Василашко, голова Київської міської організації Товариства Василь Неволов та ін. Хор «Чумаки» майже в повному складі провів свого товариша в останню путь виконанням його улюблених пісень.

У день прошання всі говорили про втрату порядної, доброчесної людини, яка творила добро, допомагала усім. Він був хорошим другом, товаришем і порадником.

Анатолій Іванович Іщук помер на 79-ому році життя, за два місяці до 80-ліття. Нехай з Богом спочиває, земля йому пухом.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

22.01.2018 р.