План лекційних заходів на грудень 2018 року

Найсвіжіші новини:

У 17(136) випуску «Новини науки і техніки» читайте: про президентський Фонд підтримки молоді, реформування наукової сфери, Центр історії розвитку української науки, про те, що науковці розробили ліки для лікування очей, експеримент з рослинами, кам’яні знаряддя, яким 300 тисяч років, новий континент, що може виникнути на території Індії, Китай запустив на орбіту космічний банк генів, що треба знати про вейп (куріння електронних сигарет).

Всесвітній день поезії в Товаристві «Знання» України відзначено зустріччю з відомими письменниками, лауреатами премії імені Лесі Українки Анатолієм Качаном і Марією Морозенко. У виконанні гостей звучали вірші з морської тематики, про любов і кохання, матерів і батьків. Вони розповіли про свій життєвий творчий шлях, звернулися до студентів Університету сучасних знань та коледжу плекати поетичне слово, яке живе в кожному і допомагає у житті.

На зустрічі прочитали свої поетичні твори працівники Товариства, викладачі і студенти Тетяна Петровська, Василь Василашко, Василь Неволов, Ольга Науменко, Вікторія Негрішна.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України.

21.03.2018 р.

Радо пропоную читачам змістовний, актуальний, проникнутий тривогою у зв'язку з війною в Донбасі, а також вірою в Перемогу вірш СНІЖАНИ КОВАЛЬЧУК "Ні - в Донбасу війні!", який був прочитаний на Дні поезії в Товаристві "Знання" України 20 березня 2018 року Вікторією Негрішною! Сердечно бажаю цим славним студенткам Університету сучасних знань нових творчих успіхів!

Василь Василашко

Ні - в Добасі війні!

На горе, в Донбасі війна ще триває,
Коли закінчиться, народ мій не знає.
З війни і з корупції ціни зростають,
На збільшення статків надії згасають.

Стоять наші хлопці спиною до спини,
Мов зір, бережуть рубежі Батьківщини .
Батьки рідко чують дзвінки в телефоні,
Чи син ще живий і чи він не в полоні.

Ми в болях тривог, як вертають з Донбасу,
Сліпі чи без рук, чи безногі щоразу,
Як б'ють по Макіївці, мов мо Берліну,
Московські снаряди і кулі, і міни.

Та скільки держав, що на світ зазіхали,
В жадобі собі свої зуби ламали!
Я вірю, Вкраїна не здасться негоді,
Я вірю бійцям у визвольнім поході!