План лекційних заходів на листопад 2018 року

Найсвіжіші новини:

У № 16 (135) випуску рубрики «Новини науки і техніки» читайте: про внесення змін до законів про відновлювану енергетику, конкурсний відбір наукових і науково-технічних розробок, запровадження кластера в Україні, нове в роботі Інституту ока та тканинної терпії Академії медичних наук України (інтерв’ю з директором Н.В. Пасечніковою), створення контролера для незрячих людей, надшвидкий потяг Ілона Маска, старт європейської місії для джослідження Меркурія, випуск електрокар у Китаї, Забуті імена.

d57f9bc38df4b5988274881696cf8b07Товариство «Знання» України
запрошує шанувальників Т.Г.Шевченка на Третій
«ШЕВЧЕНКО-ФЕСТ», присвячений роковинам перепоховання Кобзаря в українську землю!

Заходи відбудуться 21 травня 2018 року в приміщенні Київського планетарію, вхід – вільний.

У програмі Шевченківського свята:

о 12-00 – 12- відбудеться 45 презентація виставки вишивок майстра народної творчості Івана Рябчука «Мій Шевченко. Вишиваний «Кобзар» (м.Ірпінь, Київської області);

- о 13-00 – 14-10 запрошуємо на презентацію книги академіка НАН України, директора Інституту літератури НАН України ім.Т.Г. Шевченка, відомого письменника Миколи Жулинського «ДУХОВНИЙ БУДІВНИЧИЙ УКРАЇНИ»;

- о 15-00 презентується картина заслуженого діяча мистецтв України, доцента НАОМА Андрія Александровича-Дочевського «ДАВИД та ГОЛІАФ (…у синєє море кров ворожу…)» з циклу « Давній заповіт».

Для учасників заходу буде також показана о 14-15 – 15-00 цікава моновистава Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича «Про Ромео і Джульєтту, яких звали Маргарита і Абульфар» за повістю лауреата Нобелівської премії Світлани Алексієвич (Білорусія) у виконанні артистки театру і кіно Олени Дудич.

У відкритті і веденні заходів, присвяченій пам’яті Пророка нації, бере участь голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, професор, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець.

За організацію проведення заходів відповідають професор, заслужений діяч мистецтв України Василь Неволов, директор Київського планетарію Олена Дірдовська і директор Київського коледжу УСЗ Тетяна Петровська.

Адреса: Київ, вул. В. Васильківська, 57-3, станція метро «Олімпійська»

Учений секретар правління Товариства «Знання» України В.Ф.Василашко