План лекційних заходів на квітень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №21(140) за березень підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте: про найбільшу СЕС в Україні і третю в Європі, енергоефективні будинки, домашню електростанцію, безшумний міський вітровий генератор, паливо з морської води і сонячної енергії, про пересадку рогівки ока в Японії, пентакварки, баріони і мезони – частинки матерії Всесвіту, глечик з тисячолітніми яйцями, знайдений у Китаї, точну дату кінця Світу, що встановило NASA, властивість кави, нове число журналу «Наука і суспільство».

Запрошуєм 7.12.18 о 17-00 на свято 30-річчя хору «Чумаки» у Будинок звукозапису Укррадіо (вул. Л.Первомайського, 5а).

Вечір ведуть відомі діячі культури Галина Дацюк і Василь Триліс.

Переднє слово засновника хору» Василя Триліса.

Вітає Василь Кушерець, віце-президент ВГО Товариство «Знання України, член – кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор.

Вшановують: Герой України народний артист України, лауреат Шевченківської премії Анатолій Паламаренко, один з перших учасників хору Святослав Стус (Сан-Франціско, США), жіноче тріо “Рідна пісня” та ін.

Представлення нового, молодого диригента Ореста Шинкарука і передача йому чумацького батога.

Учений секретар ВГО Товариство «Знання України,заслужений журналіст України – В.Ф.Василашко.

З питань проведення свята звертатися до організаційного керівника і співака хору Лакизи Сергія Миколайовича -097-466-70-57