План лекційних заходів на лютий 2020 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №30-31(149-150)-1» читайте: про новий склад Комітету з Державних премій з галузі науки і техніки, пошуки Мінцифри стартапів для участі в конкурсі в Кремнієвій долині, стартап Carbominer і газ з повітря, світло від сонця і енергії вітру на Рівненщині і Сумщині, зборку в Україні космічного супутника, скам’янілий спинний мозок, знайдений у США, 12 найновіших досягнень 2019 року. З цього номера випуск новин підрозділу «Новини науки і техніки» припиняється

rfvПропонуємо відкриття цікавого Проекту "ДІАЛОГ" на пропозицію Любові Лавріненко, відомих діячів культури України. Приєднуймося до запрошення взяти участь у проведенні першого заходу. Бажаємо учасникам "Діалогу" творчого успіху! Учений секретар Товариства "Знання" України Василашко В.Ф.

"Ще нібито ранувато запрошувати на Свято МИКОЛАЯ.. Спробуємо.. Хоча осінь знов нагадує про себе - трошки потеплішає.. Центр вільного спілкування "Діалог" розпочинає свої зустрічі саме перед цим СВЯТОМ.

Між іншим, назву ЦЕНТР ВІЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ "ДІАЛОГ", запропонувала Лариса Федорівна Мельнік, а уточнення -ЦЕНТР- Дарина Кушерець.

Співпрацюємо. А логотип розробив Ігор Жук. Просимо ВАС ВСІХ завітати і спільно створювати простір "ДІАЛОГУ". Почуємо одне одного! Пропонуйте і свої теми, роздуми. З "ДАРУНКОМ" на СВЯТО прийдуть до всіх подружжя Ірен Роздобудько та Ігор Жук. Приєднається і дитячий колектив "ГАРМОНІЯ" (керівник Ганна Стоянова, концертмейстер Максим Гришин). Плануйте час. спілкуймося у "ДІАЛОЗІ". Чекаємо!