План лекційних заходів на грудень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №28 (147) підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте: про Інститут кібернетики, що претендує на державну премію, безвідхідну технологію в м. Іллінцях на Вінниччині, що може робити штучний інтелект, муніципальний технопарк «Кристал», штучний інтелект розшифровує давнє письмо, експерти попереджають про кібератаки, що роблять російські хакери, паливо з сонячної енергії та вуглекислого газу, відкриття воріт древнього царства у Туреччині, українця Павла Танасюка, керівника компанії у Великій Британії, яка готує політ на Місяць, Ізраїль лаштує нову космічну експедицію на Місяць, дівчинку з племені інків, якій 500 років (унікальне відкриття археологів).

rfvПропонуємо відкриття цікавого Проекту "ДІАЛОГ" на пропозицію Любові Лавріненко, відомих діячів культури України. Приєднуймося до запрошення взяти участь у проведенні першого заходу. Бажаємо учасникам "Діалогу" творчого успіху! Учений секретар Товариства "Знання" України Василашко В.Ф.

"Ще нібито ранувато запрошувати на Свято МИКОЛАЯ.. Спробуємо.. Хоча осінь знов нагадує про себе - трошки потеплішає.. Центр вільного спілкування "Діалог" розпочинає свої зустрічі саме перед цим СВЯТОМ.

Між іншим, назву ЦЕНТР ВІЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ "ДІАЛОГ", запропонувала Лариса Федорівна Мельнік, а уточнення -ЦЕНТР- Дарина Кушерець.

Співпрацюємо. А логотип розробив Ігор Жук. Просимо ВАС ВСІХ завітати і спільно створювати простір "ДІАЛОГУ". Почуємо одне одного! Пропонуйте і свої теми, роздуми. З "ДАРУНКОМ" на СВЯТО прийдуть до всіх подружжя Ірен Роздобудько та Ігор Жук. Приєднається і дитячий колектив "ГАРМОНІЯ" (керівник Ганна Стоянова, концертмейстер Максим Гришин). Плануйте час. спілкуймося у "ДІАЛОЗІ". Чекаємо!