25.03. о 17.00 в 313 ауд. Товариства "Знання" України голова Київської міської організації Товавриства, заслужений діяч мистецтв України, професор, лауреат літературних премій Василь Васильович НЕВОЛОВ читає лекцію на тему: «400 років українського театру».Ведучий: Василь Іванович КУШЕРЕЦЬ, голова правління Товари-ства "Знання" України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України .Вхід вільний. Чекаємо. К., В.Васильківська, 57-3, ст. метро "Олімпійська". Учений секретар Товариства В.Ф.Василашко.

УВАГА! У Товаристві "Знання" України у звязку з терміновим виїздом за кордон лектора - члена НСЖУ, жур-налістки "Голосу України" Світлани ЧОРНОЇ лекція на тему «Під знаком Тризуба - від Трипілля до тепер», із презентацією на цю тему її книг та ще й з розповіддю про поїздку за кордон переносим з 21 на 29 березня,теж о 17.00, в 313 ауд, за тією ж адресою: К., В. Васильківська, 57-3, станція метро "Олімпійська".

Учений секретар Товариства Василь Василашко

З такими лозунгами-закликами прийшли у Міжнародний день щастя під стіни Верховного Суду пікетувальники з вимогою внесення правосудного рішення щодо повернення незаконного відчуженого нерухомого майна за адресою: Київ, вулиця Прорізна, 10, територіальній громаді Києва члени колективу Товариства «Знання» України.

Україна молода" - новий посил на Сайті Товариства "Знання" України. Презентуємо одну з найцікавіших, найтиражніших, найпатріотичніших українських газет! Ми передплачуємо її разом з "Літукраїною" і "Словом Просвіти" не один рік у звільнені краї Донбасу, землякам і друзям.

"УМ" єднає, а не роз'єднує Україну, різні покоління, захоплює молодь, юнь нашого Університету сучасних знань. Дяка газеті, її редактору Михайлу Дорошенку за висвітлення досвіду діяльності "Знання". Надіємося, що наш посил сприятиме передплаті на "УМ". Від президента Товариства, академіка НАН України Василя Кременя, від голови правління, члена-кореспондента НАПН України Василя Кушерця і від себе зичу редактору "УМ" Мийхалу Івановичу, його славним колегам нових творчих успіхів у поширенні знань, у національно-патріотичному вихованні молоді для употужнення і захисту рідної України.

КИЇВСЬКИЙ КОЛЕДЖ

ПВНЗ "УНІВЕРСИТЕТ СУЧАСНИХ ЗНАНЬ"

ОГОЛОШУЄ НАБІР ВСТУПНИКІВ НА 2019-2020 н.р.

ПО ПІДГОТОВЦІ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

НА БАЗІ 9 ТА 11 КЛАСІВ

ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

  • Право – 4 р.; 3 р.
  • Фінанси, банківська справа та страхування – 3 р.; 2 р.
  • Журналістика – 4 р.; 3 р.