У випуску щорічника «Професійна та неперервна освіта» представлено різноманітні за проблематикою наукові дослідження, пов’язані тематикою професійної та неперервної освіти.

Левко Григорович ЛУК'ЯНЕНКО! Незабутній! (24 серпня 1928, с. Хрипівка, Городнянського району, Чернігівська округа, Українська СРР — 7 липня 2018, Київ, Україна[1]) — український політичний та громадський діяч, письменник, радянський дисидент. Борець за незалежність України у ХХ сторіччі. Співзасновник Української Гельсінської Групи. Народний депутат України. Герой України. Автор «Акту проголошення незалежності України». Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 2016 року).
rty

Ми зустрічалися з Героєм України у "Знанні". Він лишив нам спомини ясні, але й страшні, коли за посилання на Закон за право виходу з Союзу, режим спершу судив українця на страту, і лиш після 72 діб у камері смертників, де Левко не вмер, ув"язнили загалом на 27 років, але він все-таки вижив. Тому і на зустрічі у Товаристві «Знання» його всі слухали, затамувавши подих. Вічна слава Левку ЛУК'ЯНЕНКУ! Ось відеозапис Зустрічі з Героєм України Левком ЛУК'ЯНЕНКОМ

DILO.NET.UA

Сьогодні відзначається день пам’яті Левка Лук’яненка (1928-2018)
Василашко В.Ф.

seminar

Інститут соціальної та політичної психології НПАН України
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України
Український НМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України
Інститут модернізації змісту освіти МОН України
Українська психологічна асоціація
Українська асоціація психології освіти і розвитку
Українська нейропсихологічна асоціація

запрошують на третій
ВІДКРИТИЙ МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР
ПРОФЕСІЙНІ СТАНДАРТИ "ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ" І "СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ": РІЗНИЦЯ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

Який відбудеться 12.06.2020 дистанційно на платформі zoom 12.00 -13.30 в межах циклу семінарів "Реформа психологічної служби системи освіти: громадське обговорення професійного стандарту практичного психолога"

Звідувач кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка
Чуйко Олена Василівна представить пропозиції диференціації функцій для обговорення і підготовки проєкту професійного стандарту соціального педагога, який планується створити за кілька місяців і ввести в дію одночасно з профстандартом практичного психолога з січня 2021 року.

Посилання на віртуальну кімнату семінару буде надіслано на електронну адресу вказану при реєстрації електронну скриньку (до 20:00, 11 червня).

Форма для реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedJ4bndN41y5mw1_Oo6IX5vnJGKJeIFJp89Ik0PAEmzf-xuw/viewform

Також посилання буде розміщене у цій події в день семінару.

Звертаємо Вашу увагу, що листи можуть потрапити в папку СПАМ, тому рекомендуємо слідкувати за інформацією у цій події. Для цього оберіть «піду» або «цікавить» щодо цієї події.

Ми не гонимось за першістю, але 30 червня розпочинаємо в Університеті сучасних знань набір на 1-ші в Україні освітні програми нового покоління: нейрооблік, інвест кебети, бізнес право, діджиталізація бізнесу (освітній програмі рік).

100873419 2945287102251925 7320144871195410432 n