У лекторії «Трибуна вченого» Товариства «Знання» України відбулася творча зустріч із доктором фіілософських наук, професором, відомим українським поетом, прозаїком, журналістом, лектором Товариства «Знання» України , автором книг з питань історії і сучасності України, лауреатом літературних премій Олегом Івановичем Гринівим.

Ведучий зустрічі - голова правління Товариства «Знання» України, президент Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, професор, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України Василь Іванович Кушерець.

Олег Гринів тему зустрічі окреслив так: «З україною а серці ми переможемо». Розповідь його була змістовною і цікавою: про те, як на західній Україні вшановують патріотів, які боролися і борються за незалежність України, чому Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка - особистості, які досі є взірцями для сучасників, як будувати Україну, про яку вони мріяли, про тих, хто нині бореться з ворогом на Донбасі. Україну треба любити усім серцем і робити все для того, щоб мрія українських патріотів, борців за незалежність здійснилася.

Поет і письмненник Олег Гринів написав і видав більше 40 книг, в яких про націологію, багато власних спогадів про різні події, називав піізвища багатьох патріотів України, яких треба пам’ятати, зокрема Юрія Липу, Любов Гайовську, Софію Галечко, Січових стрільців та багатьох інших.

Під час зустрічі її учасники мали можливість послухати уривки з творів, пісні, що створені на його слова у виконанні Геннадія Володька, який написав до них і музику. Всього створено 15 пісень. І всі вони патріотичні: «Пісня навічних героїв», «З Україною в серці», «Грають сурми у серцях» та ін.

Олег Гринів потішив слухачів своїми афоризмами, що зібрані в одній із його книг.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

14.12.2017 р.