jloghk20.11.2019 о 16.00 запрошуєм до Київського планетарію на вшануваня 80-річчя відомої правозахисниці, в'язня сумління Раїси Руденко, дружини і соратниці видатного співвітчизника, відомого правозахисника і мислителя Героя України Миколи РУДЕНКА., напередодні оголошення 2020 року Роком Миколи Руденка до його 100-річчя.

ghghjkТовариство "Знання" запрошує на відкриття до Дня Голодомору, Виставок картин народного художника, Шевченквського лауреата, лауреата премії ім .Василя Стуса Валерія Франчука, 22.11.19, о 17.00, до Муніципальної галереї мистецтв, на вул. Драйзера, 6, а 23,11. в День Голодомору запрошуєм у Національний музей літератури, на вул. Богдана Хмельницького, о 14.00. Пісню "Голодомор" співатиме талановитий співак Віктор Кавун. Буде презентація книг про Голодомор Валерія Франчука та лауреатів Міжнародної премії ім.Володимира Вингниченка .Учений секретар Товариства "Знання" України Василашко В.Ф.

Учений секретар Товариства "Знання" України Василашко В.Ф.

І.Організаційні заходи.

  1. Заслухати на засіданні президії практику роботи Тернопільської й Рівненської обласних організацій Товариства.

Відповідають: Кушерець В.І., Глушко В.А., Василашко В.Ф., Мороз А.С., Чечель Л.В., керівники Рівненської й Тернопільської обласних організацій Товариства.

  1. Розглянути і затвердити Орієнтовний план основних організаційних, науково-просвітницьких і культурно-освітніх заходів президії ВГО Товариство «Знання» України в І півріччі 2020 року.

Науково-просвітницькі заходи Товариства «Знання» України в листопаді 2019 році

5 – 18.00. З Товариством «Просвіта» ім. Тараса Шевченка і Київською міськдерж-адміністрацією – захід «Захистимо рідне слово!». Відп. Василашко В.Ф. Ведєрніков Ю.А.

8 – 15-00. Лекція: «Духовні символи Києва». Доктор богослов’я, проф. Віктор Веряскін.

9 –11.00.З Об’єднанням «Ми – українці».«В єднанні сила».Відп.Горбунова Л., ЛебідьЮ.І.