Українці створили перший повністю енергонезалежний будинок за допомогою 3D технології. Цей будинок не потребує палива, а використовує енергію сонця для всіх потреб його жителів. Цьому будинку навіть не потрібна вода, так як будинок генерує її сам.

Президент України Петро Порошенко на початку навчального року відвідав Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

У прийнятому Розпорядженні «Про створення Національного репозитарію академічних текстів» Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Міністерства освіти і науки України і передбачив створення електронної бази, що міститиме тексти дисертацій, інших наукових робіт, робіт здобувачів вищої освіти.

У попередньому випуску ми повідомили, що українець розробив морську електростанцію.

Її автор – 18-річний студент Михайло Литовченко. «Економічна правда» повідомляє, що ідея створення установки виникла в 2012 році. Разом з батьком він розробляв пристрій-хвилеріз для опріснення води і перетворення енергії хвиль на електрику. Вже діюча модульна електростанція під впливом морських хвиль виробляє електрику та робить воду прісною.

Массачусетський технологічний інститут збирає інвестиції на Kickstarter, який ще в 2011 році розробили SproutsIO - розумний мікроогород.

Домашні електростанції

Ще не так давно про сонячні та вітрові електростанції мало хто знав. Зараз ситуація змінилася. Вже створено законодавство про використання так званої зеленої електроенергії. Вона стала вигідною як для підприємств, так і домогосподарств. Популярність серед останніх, за свідченням працівників центрального відомства, що опікуються регулюванням роздрібного ринку електроенергії, щороку зростає.

8 вересня 2016 року у Київському обласному комунальному позашкільному навчального закладі «Мала академія наук учнівської молоді» (м. Біла Церква) відбувся День відкритих дверей «Наукові обрії Малої академії наук».

Володимир Кубійович історик, географ, енциклопедист, видавець, громадсько-політичний діяч, організатор видання та головний редактор «Енциклопедії українознавства» та фундаментальної праці «Географія українських і суміжних земель».