Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову «Про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на проведення наукових досліджень, технічний розвиток та інноваційну діяльність» (№ 118 від 7 лютого 2018 р.), якою затвердив в додатках Критерії оцінки і Норми державної допомоги.

Серед відомих розробників програмного забезпечення у кращі за рейтингом Inc.500 потрапила низка українських компаній.

В Бухареcті, де проходила міжнародна математична олімпіада Romanian Masterin Matematios (RMM), учень 27-го ліцею Харкова завоював медаль.

Американські біологи виявили велику раніше невідому групу пінгвінів Аделі в найпівнічнішій точці Антарктичного півострова. За оцінками дослідників вона нараховує приблизно 1,5 млн. особин.

Группа інженерів з Лабораторії комп’ютерних наук і штучного інтелекту MIT створили робота-столяра. Роботизована система названа AutoSaw. Як стверджують самі розробники, вона поєднує в собі високої якості работи, а також унікальні можливості для забаганок користувачів, завдяки CAD (системі автоматизованого проектування), які самі можуть вибирати, які меблі вони хочуть створити, їх розміри, міцність та загальну естетику.

У майбутньому людство чекає зневоднення – вся вода на Землі википить. Такою інформацією поділилися вчені після проведення ряду досліджень.

Гігант-ритейлер Walmart подав заявку на отримання патенту на роботизованих бджіл, які технічно називаються безпілотними літальними апаратами для запилення. Вони потенційно зможуть запилювати культури, як і справжні бджоли. «Робобджоли» переноситимуть пилок з однієї рослини на іншу, використовуючи датчики та камери для визначення місць посівів.

Людські клітини мають цілий ряд своєрідних геномів, які можуть нести в собі спеціальні програми. які самі себе знищують.

Чорно-сірий кристал перовскит змінює наші уявлення про енергетику, зв‘язок і якість зображення. Але це відбуватиметься не швидко.