Уряд створить робочу групу з напрацювання ініціатив щодо розвитку IT-сектору.

123

Юрій Гогоці – всесвітньо відомий український науковець. Саме його команді вдалося відкрити новий вид наноматеріалів – максен. Спектр застосування настільки широкий, що науковці досліджують, у якому саме напрямку їм піти.

Пілот не зміг приховати свого хвилювання, коли вперше піднявся в небо на своєму саморобному літаючому квадрокоптері.

Відео, зняте в Тоскані, Італія, демонструє дивний пристрій, оснащений пропелерами, що здійснює свій перший політ, піднявшись у повітря над полем.

ДП "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова», щоб не відставати від нових технологій та ідей Маска, ініціює створення в Україні плавучої платформи для запуску ракет у космос. Про це повідомив генеральний директор підприємства Сергій Війт.

Американські уфологи стверджують, що їм вдалося виявити сліди катастрофи інопланетного об'єкта в районі Трансантарктичних гір, розташованих на території Антарктиди.

Експерти з уфології заявили, що знайшли в горах льодового материка сліди падіння таємничого НЛО, інформує Ukr.Media.

Нині в еру цифрових технологій важко уявити життя без смартфона. Залишатися повсякчас на зв'язку – нині це не лише модний тренд, а й вимушена необхідність. Але ж бувають ситуації, коли користуватися мобільним пристроєм не зовсім зручно, та й постійне "залипання" на екран теж не на користь.

Півтора десятка років в Україні працює й успішно розвивається офтальмологічний центр «Новий зір». .

У 2018 році він за результатами народного голосування в рамках національного проекту «Українська народна премія» відзначений Дипломом у номінації «Офтальмологічний центр».

Вчені з Північно-Західного університету (США) створили крихітний прилад, який кріпиться до долоні, аналізує піт власника і повідомляє йому про стан здоров'я.

Про неймовірний винахід пише журнал Science Advances.

У м. Славутичі діє перший в Україні кооператив, що об’єднав співвласників сонячної електростанції.

Учасники кооперативу, інвестувавши в проект по 500 доларів, можуть використовувати сонячну енергію. Для цього було обрано відповідне місце для обладнання панелей, виконано підводку до лічильників (За інф. ЗМІ, Економічна правда та ін).

Інтернет-видання «Економічна правда» надрукувало інформацію про 7 українських інновацій енергоефективних будинків (автор Володимир Рихлицький).

Це українські стартами у сфері енергоефективності житла, що спрямовані на рекуперацію повітря, утеплення будинків з конопляної тріски, альтернативні види домашніх електростанцій та «розумні» будинки. У рамках проекту планується підтримати 50 українських проектів, які впроваджують кліматичні інновації та ін., адміністратором яких виступає ГО Greencubator.