Про Європейський вибір України та деякі проблеми процесу входження в співдружність говорили лектори Товариства «Знання» України Сергій Шергін, головний науковий співробітник Інституту всесвітньої історії НАН України, голова науково-методичної ради з міжнародних відносин, доктор політичних наук, професор, заслужений працівник світи України, і Василь Ткаченко, науковий співробітник Інституту всесвітньої історії НАН України, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент АПН, в лекторії Товариства «Знання» України «Думка вченого» 21 грудня 2017 року.

Ведучий Кушерець Василь Іванович – голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, професор, доктор філософських наук, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України.

Лектори зазначали, що євроінтеграція є цивілізаційним вибором України, однією з ключових вимог Революції гідності. У системі зовнішньополітичних пріоритетів країни вона посідає особливе місце.

Наголошуючи на багатьох позитивних перевагах України щодо входження в ЄС, вчені говорили про ті негативні моменти, через які можуть виникати проблеми. Конкретно – це гібридна війна з Росією, проблеми з подоланням корупції, неефективності судової системи, питання, що виникли у зв’язку з законом про освіту та інші. Аби почуватися в співдружності комфортно, Україна має стати економічно незалежною. В цьому плані потрібно ще багато зробити.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

22.12.2017 р.