План лекційних заходів на 1 півріччя 2021 року

Найсвіжіші новини:

30 вересня, у середу, о 15 годині в конференц-зал Товариства "Знання" України відбудеться творча зустріч студентів УСЗ з молодими київськими художниками і бесіда мистецтвознавця та журналіста Людмили Дмитрівни Черватюк про захист культурної спадщини столиці України.

165403606 1649643128561671 2628978256067619292 nЗ великим сумом, зі сльозами на очах і з болем у серці сповіща-ємо, що нині, 27 березня, раптово помер славний син України, світоч знань українських, один з найближчих друзів і невтомних лекторів Товариства «Знання» України, завідувач кафедри сло-в'янської філології і загального мовознавства Київського міжнародного університету, заслужений діяч науки і техніки України, відмінник освіти України, член НСПУ, член Центрального правління і Головної ради Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, лауреат літературних премій імені Бориса Грінченка, імені Івана Огієнка та імені Дмитра Нитченка, професор Іван Пилипович Ющук (народився 1932 року).

Ще вчора радів подякою з Краматорська за подаровану ним книжку «Наша мова - наша історія", мав утіху, що в нього, автора 20 підручників і сотень книг та публікацій з питань мови, вийшла підсумкова книжка «Мова – найбільший скарб», що в «Урядовому кур’єрі» опублікована третя його стаття про українську мову, що він ще вчора в онлайн-режимі провів лекцію зі студентами, домовився з "Просвітою", щоб відклали "Знанню" 20 книг для надсилання захисникам України у прифронтову зону – і раптом «Швидка допомога» не встигла помогти.

Висловлюємо найсердечніші співчуття дочці Ларисі і сину Олегу, внукам Олі І Михайлу, яких він бавив і ростив, іншим родичам і друзям з такою страшною втратою. Прощайте, дорогий Іване Пилиповичу! Божої ласки Вам у тих світах, вічної, світлої пам’яті!

З великим болем -

В.Г.Кремень, президент Товариства "Знання" України, президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України.

В.І.Кушерець - голова правління Товариства "Знання" України, президент Університету сучасних знань Товариства, член-кореспондент НАПН України.

В.Ф.Василашко, учений секретар Товариства "Знання" України, письменник, заслужений журналіст України.

27 березня 2021 року.

unnamedlebed

Висловлюємо глибоке співчуття члену президії Товариства «Знання» України, головному бухгалтеру правління, ветерану Товариства Вікторії Іванівні Лебідь, з болісною, непоправною втратою - відходом у засвіти дорогого їй чоловіка, з яким вона прожила, як з рідним, усе життя, відомого будівельника, що будував і ремонтував дороги Києва, - Івана Федоровича Лебедя! Висловлюємо щирі співчуття жалю і працівнику Товариства, його сину Юрію Івановичу, а також сину Валерію Івановичу, всій родині - з великим горем! Бажаємо від членів президії, колективу правління Товариства незабутньому Івану Федоровичу царства небесного, вічної, світлої пам’яті.

Президія Товариства «Знання» України.

20 березня 2021 року.

 

dibrovВід імені членів президії Товариства «Знання» України, працівників і активістів Товариства висловлюємо щире співчуття родині Анатолія Савелійовича Діброва, лекторам Одещини у зв’язку з болісною втратою – його відходом у засвіти. Збережемо в пам’яті серця Анатолія Савелійовича як талановитого, невтомного просвітника, ініціативного організатора науково-просвітницької діяльності, кандидата економічних наук, голову правління Товариства «Знання і вміння» міста Одеси. Бажаємо царства небесного, світлої, вічної пам’яті незабутньому Анатолію Савелійовичу Діброву!

В.Г. Кремень, президент Товариства «Знання» України, президент НАПН України, академік НАН України.

В.І. Кушерець, голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України.

В.Ф.Василашко, учений секретар Товариства «Знання» України.

 

logotip Logo UMK image 3 L 1478979 1529137569 7008.jpeg image 1 image 2 НЦАОМ  imagelviv

 

  
 
Персональна заява для участі у ХIХ Всеукраїнській конференції-конкурсі науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»

У Товаристві «Знання» України - Круглий стіл-онлайн: «До 70-річ-чя Леоніда КАДЕНЮКА, Героя України, першого космонавта Неза-лежної України. Розвиток космічної галузі в Україні». З циклу:«Жит-тя видатних людей».27.01.14.00.Ауд.313.

22 січня відбудеться дискурс до свята “Дня Соборності України” почнеться зустріч об 11:00
Тема: День Соборності України
Час: 22 Січня. 2021 11:00 PM Київ

Підключитися до конференції Zoom
https://us02web.zoom.us/j/88491870332?pwd=bVdGb1RPTkUvMkpDWEsrUTllV0tudz09

Ідентифікатор конференції: 884 9187 0332
Код доступу: 1111

131416174 2422992911177919 2648444711637327804 nДо 100-річчя Миколи РУДЕНКА, голови Української Гельсінської групи, Героя України, видатного діяча науки і культури України.

18.12.20.У Товаристві «Знання» України відбудеться Крулий стіл на тему: «Микола РУДЕНКО: видатний правозахисник, мислитель, письменник».

Теми головних доповідей і виступів за Круглим столом:

«Гнозис і сучасність мислителя Миколи РУДЕНКА».

КУШЕРЕЦЬ В. І., голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань. доктор філософських наук, професор, заслужений дія науки і техніки України.

Микола РУДЕНКО - сподвижник розвитку фізичної економії.

ШЕВЧУК В.О., голова Наукового товариства імені Сергія Подолинського, професор, доктор економічних наук.

Роль Миколи РУДЕНКА у створенні Української Гельсінської групи.

ОВСІЄНКО В.В., відомий громадський діяч, член Української Гельсінської групи з 1978 року, політв’язень, публіцист, лауреат премії ім. Василя Стуса.

Микола РУДЕНКО як видатний український поет, прозаїк, публіцист.

ВАСИЛАШКО В.Ф., учений секретар Товариства «Знання» України, заслужений журналіст України, письменник, лауреат Всеукраїнських і міжнародних літературних премій.

Внесок Миколи РУДЕНКА в українську драматургію.

НЕВОЛОВ В.В , голова Київської міської організації Товариства «Знання» України, професор, письменник, заслужений діяч мистецтв України.

Вірші Микола РУДЕНКА читатиме письменник, журналіст, відомий актор, лауреат Міжнародних і українських фестивалів Кирило БУЛКІН.

Відеозапис засідання Круглого столу буде показано на Сайті Товариства.

Учений секретар Товариства «Знання» України В.Ф.ВАСИЛАШКО.

Затверджено:
Постановою президії ВГО Товариство "Знання" України
від 29 грудня 2020 року,
протокол №3:
 
Президія Товариства "Знання" України постановляє:
 
1. Орієнтовний план організаційних, науково-просвітницьких і культурно-освітніх заходів ВГО Товариство "Знання" України на І півріччя 2021 року затвердити (додається).
2.Надіслати цю постанову в організації Товариства "Знання" України, опублікувати на сайті Товариства "Знання" України, вручити виконавцям.
Президент ВГО Товариство "Знання" України, В.Г. Кремень.
Учений секретар ВГО Товариство "Знання" України В.Ф.Василашко.