Американські дослідники з університету Алабама виявили, що вживання часнику допомагає людині не лише при застуді, а й позитивно впливає на кровоносні судини і серце. Часник містить аліцин, який, завдяки хімічним реакціям в організмі людини, а саме взаємодії з червоними кров'яними тільцями, утворює сірководень, що чудово знімає напруження кровоносних судин.

Вчені медичного факультету Бостонського університету з'ясували, що, незважаючи на освітянську, здавалось би, користь гаджетів, діти, в чиї руки планшети потрапили з пелюшок, помітно відстають в емоційному та соціальному розвитку в порівнянні з тими, хто одержав планшет пізніше або кому він не дістався зовсім. (Метроnews, №8, 5 лютого 2015).

Британка Тесс Крістіан ось уже 40 років абсолютно не посміхається, боїться, що на її обличчі з'являться зморшки, пише The Dally Mail.

Темна матерія та темна енергія становлять 95% всього, що ми бачимо на небі. У Європейській організації ядерних досліджень у Швейцарії прагнуть пролити світло на ці речі. Цим займатимуться дослідники Великого адронного колайдера – найбільшого експериментального пристрою у світі, розташованого на кордоні Швейцарії та Франції.