20 березня 2015 року можна спостерігати сонячне затемнення - найбільше після серпня 1999 року. Краще всього затемнення буде видно на заході країни. Для жителів України диск буде закритий тільки на 60 %. Спостерігати затемнення можна буде з 9.40 до 13.50 (із повідомлень преси).

21 лютого відзначався Міжнародний день рідної мови. Доктор філологічних наук , заслужений діяч науки і техніки України, професор Київського міжнародного університету Іван Пилипович Ющук, який аналізує слов'янські мови і працює над створенням порівняльного словника кількох споріднених слов'янських мов ХУ1 століття, поділився своїми спостереженнями стосовно функціонування української мови. Запрошуємо наших читачів також висловитися на цю тему.

Дослідники з Університету Південної Флориди провели дослідження харчових домішок, здатних сповільнювати і обробляти поширені проблеми з пам'яттю в похилому віці. В основі домішок антиоксиданти чорниці та зеленого чаю, вітамін D-3, а також пептид карнозин.

За повідомленням Української правди (Українська правда. Життя. 25.02.2015), з посиланням на газету «Молодий Буковинець», доцент Чернівецького національного університету Юрій Дронь сконструював і пошив багатофункціональний бронежилет для військових.