Хоча світове співтовариство у більшості випадків хвилює проблема жіночого безпліддя, безпліддям страждають близько 7,5% чоловіків (дані США). Тому вчені з Національного інституту здоров'я (NIH) провели дослідження причин цього захворювання і виявили декілька факторів, які найчастіше стають причиною нездатності чоловіків стати батьками. Результати дослідження опубліковані в журналі Fertility and Sterility.

Міжнародний Женевський автосалон, який щорічно проходить у березні – справжнє паломництво для автоаматорів. Майже 130 нових моделей та автоконцепцій постали перед поглядами понад 700 тисяч відвідувачів, які прийшли у виставковий холл Palexpo.

Після створення в лабораторії яловичини для гамбургерів учені урізноманітнюють меню курятиною з пробірки. Через два роки після того, як учені приготували перший гамбургер із синтетичної яловичини, ізраїльські вчені приступили до розробки ще більш складного продукту – першої в світі курятини, створеної в лабораторних умовах.

Міжнародний форум «Високомаржинальні культури», що відбувся нещодавно в Києві, організували якого стали асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) і AgriEvent, визначив головною метою підвищення розуміння українськими виробниками зернових, олійних та нішевих культур технологічних та економічних аспектів їх вирощування. У роботі форуму взяли участь близько 200 представників холдингів, аграрних та ресурсних компаній.