Автори журналу National Geographic проаналізували можливі наслідки глобального потепління. Порахувавши, що під дією високих температур весь лід, який сьогодні є на планеті, розтане, вчені створили інтерактивну карту, на якій наочно показали сценарії розвитку подій для кожного з континентів.  У разі танення льодів рівень моря на Землі підніметься приблизно на 65 метрів.

В Міжнародній академії музики та мистецтва (AIMART), розташованій у центрі Рима, відбуваються не тільки традиційні уроки музики. Тут проводяться дослідження, мета яких – створення музики в режимі реального часу, через електричні сигнали, що генеруються в мозку виконавця. Дослідники сподіваються, що в найближчому майбутньому композитори зможуть “думати” музику, без необхідності записувати її на папері чи на комп‘ютері. Як відбувається це дослідження.

Розвиток технологій привів нас не тільки до покращення життя, але й до немалих проблем. Так, завдяки розвитку автомобільної промисловості персональний автомобіль давно перестав бути предметом розкоші і став звичайним засобом пересування.

Внаслідок цього жителі всіх сучасних мегаполісів потерпають від забруднення повітря, спричиненого викидами, що давно стало проблемою міст.

Гвинтокрил під такою назвою розробляють в Україні - в компанії «Мотор Січ».

Це буде новий багатоцільовий вертоліт МСБ-6. За основу розробки «Отамана» взято польський вертоліт W-3 «Сокіл».

У нового середнього вертольота буде інший двигун і бортове обладнання. Реалізація проекту з його створення поки що на початковому етапі. Маса майбутнього літального апарату 5-6 тонн.