Український проект став єдиним переможцем з країн СНД і Східної Європи і отримав золото на міжнародному конкурсі Publicis90 і 100 тисяч євро інвестицій. Решта лідерів переважно з США і країн Євросоюзу.

Космічний апарат Юнона прибув до Юпітера, де вивчатиме гравітаційне і магнітне поля планети. Міжпланетна станція Juno, запущена NASA п'ять років тому, вийшла на орбіту Юпітера.

Приголомшливі космічні об'єкти - туманності, галактики, сузір'я розбурхували наші думки і розум раніше, і продовжують дивувати нас зараз.
Кожен з нас бачив найрізноманітніші знімки космосу, які були створені професіоналами. Портал "dnpmag" поділився фотографіями космосу нереальної краси.

Вчені Лейденського університету, проаналізувавши інформацію, надану Чилійською обсерваторією ALMA, дійшли висновку, що в хмарі протопланетного походження зірки TW Гідра міститься метиловий спирт, який є органічною сполукою і ознакою життя.

Вже тривалий час йдеться про те, що людям усіх країн і континентів потрібно змінити своє ставлення до навколишнього середовища. Пожежі на торфовищах, грибовицька катастрофа на сміттєзвалищі, загибель усього живого на Острі та багато інших подібних фактів, коли недбалість та безпечність призводять до трагедій.