Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про утворення Національної ради України з питань розвитку науки і технологій» (№226 від 5 квітня 2017 р.), якою затвердив Положення про Національну раду з питань розвитку науки і технологій.

Компанія Apple буде успішно працювати і в 2075 році, поряд з Google з Facebook, заявив творець комп'ютерів Apple I і Apple II Стів Возняк.

За повідомленням сайту «Всі Суми. сom», сумчанин Анатолій Деревянчук запатентував «Спосіб безпарашутного спуску освітлювальних елементів освітлювального снаряду артилерії». Цей винахід сприяє вдосконаленню виконання вогневих завдань артилерійськими підрозділами в нічний час і значно підвищує ефективність артилерійського вогню.

Унікальний дах

тші2Вчені з Малайзії створили унікальний дах для будинку, який об'єднує в собі п'ять сучасних технологій енергозаощадження: сонячні батареї і вітряні турбіни для вироблення енергії, природне освітлення та вентиляцію будівлі, очищення і охолодження панелей дощовою водою (14.04.2017).

 

 

Макаренко Микола (1877-1936), історик мистецтва, археолог і маляр-графік: з 1920 р - у Києві, дійсний член ВУАН та директор Музею мистецтва колекції Ханенків (1920-1925). За мужню оборону Михайлівського (Дмитрівського) собору, побудованого в кінці 11 століття, від нищення його радянською владою засланий 1934 року до Казані, де й помер.