У заслуженого працівника освіти України, доцента кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту імені М, П. Момотенка, професора зі спеціальності «Соціологія управління» Національного університету біоресурсів і природокористування України Анатолія Шостака вже не одна висока відзнака. Він більше 20 років бере участь у міжнародних конференціях Міжнародної академії природознавства, розташованої у Мюнхені та Європейському науково-промисловому консорціумі і понад 35 років поєднує викладацьку діяльність із прикладною методикою, розробляє і \впроваджує у навчально-виховний процес методи активного навчання, ділові ігри, працює в напрямі інформаційних технологій та наукометрії.

Вчені Луїс Анкордокі, Сусанна Вебер, Хорхе Соріано на основі досліджень американців і свох розрахунків визначають, що в Чумацькому шляху існує одна високотехнологічна інопланетна цивілізація.

В комбінації з сонячними панелями шведські учені змогли забезпечити працездатність ліфтів, освітлення і вентиляції в багатоповерховому будинку.

Американські астрономи представили нову редакцію каталогу екзопланет, який включає вже понад 4000 кандидатів і півсотні землеподібних планет. Про це повідомляє офіційний сайт NASA, передає Ukr.Media.

Сліпанський Андрій (р.н. 1896), учений агроном, працював у науково-дослідних установах у Харкові, зокрема професором Науково-дослідного інституту економіки та організації сільського господарства; на початок 1930 рр. віце-президент Всеукраїнської академії сільгоспнаук. 1934 засланий, подальша доля невідома.