Прем’єр- міністр України В. Гройсман підписав Розпорядження «Про підписання Угоди між Урядом України та Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) про створення на базі Національного центру «Мала академія наук України центру 2 категорії ЮНЕСКО.

Про це пише МETRO.COM.UA.

Спеціалісти компанії DeCOODE Genetics (Ісландія), використовуючи дані більш як 100 тисяч ісландців, зібраних у 1910-1975 рр. (17.07.2017).

Такий висновок роблять британські учені за підсумками експерименту із світодіодними лампами над павуками.

Вчені роблять висновок, що цей вид освітлення може призвести до масштабних проблем. Зараз учені працюють над створенням іншого освітлення, яке не буде негативно впливати на флору і фауну, а зберігатиме їх (за матеріалами ЗМІ, липень 2017).

Цей матеріал надрукований в Інтернеті ще в минулому році. Не всі з ним могли познайомитися. Передруковуємо його із значними скороченнями аби звірити свої власні відчуття з тими, які мають виникнути або вже виникл у кожного з нас – людей Землі після Квантового переходу.

Ткаченко Борис (рік народження 1899), мовознавець-україніст, учень Л. Булаховського і Й. Синявського, викладач Харківського інституту народної освіти, співупорядник «Українського правопису» 1928 року. Засланий 1937 року, загинув на засланні (офіційно 1940).