volodymyr bilinsky

Сьогодні представники Товариства «Знання» Украіни, Національноі спілки письменників Украіни, Спілки офіцерів Украіни, інших організацій з глибоким сумом попрощалися з провідним світочем знань Украіни, талановитим письменником, лауреатом літературноі преміі імені Івана Франка, глибоким дослідником і відкривачем невідомоі історіі Украіни Володимиром Броніславовичем Білінським.

Володимир Білінський - автор бетселерів «Украіна-Русь», «Краіна Моксель, або Московія» та «Мокква ординська», які відкривають правду і розвіюють шовіністичні міфи про минуле Росіі.

Від Товариства «Знання» прощальне слово сказав голова правління Товариства Василь Кушерець, а також Василь Василашко як ведучий багатьох його лекційних заходів. Закликали дивитися відеозаписи виступів нашого найкращого лектора на Сайті Товариства «Знання», на лекціі якого йшли відгуки з усього світу. Від НСПУ хилюючі слова сказали про Володимира Білінського Борис Пономаренко, Володимир Петрук, Валентина Козак та інші.

Відзначали діяльність Володимира Броніславовича і як активного, мужнього члена ОУН. Поспівчували родині, побажали царства небесного покійному.

 FB IMG 1653635827877ВГО ТОВАРИСТВО «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ

УНІВЕРСИТЕТ СУЧАСНИХ ЗНАНЬ

2 червня о 14-00

Онлайн-конференція:

«Істинне щастя всередині нас…»

Григорій СКОВОРОДА

Запрошені: Геннадій ТАТАРЧЕНКО – легендарний український рок-музикант, композитор, автор «Білої ворони»; Василь РОМАНЧИШИН – ректор Київської Академії мистецтв імені Павла Чубинського, заслужений діяч мистецтв України; Галина САГАЧ відомий учений, письменник, доктор наук, професор; Василь НЕВОЛОВ – драматург, професор, заслужений діяч мистецтв України, голова столичної організації Товариства за участю голів обласних організацій Товариства «ЗНАННЯ» України, провідних вчених і громадських діячів Презентація нового мюзикла Г.Татарченка «»Містер» Сковорода», присвяченого 300-річчю видатного філософа.

Ведучий: голова правління Товариства «ЗНАННЯ» України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор Василь КУШЕРЕЦЬ

за адресою – вул. Велика Васильківська 57/3 , конференц-зал, ауд.313

Посилання
Ідентифікатор: 884 4441 7133
Код: 1111

8 та 9 травня 2022 року - сакральні для України і українців дні. Ми поминаємо всіх загиблих у роки війни, з великими почуттями вшануємо наших батьків і дідусів, матерів і бабусь, які не лише дали нам життя, а й навчили його цінити.

Велика пошана нашим воїнам, які мужньо бережуть наші життя і не пускають у нашу хату брудні чоботи рашистських загарбників, нерідко жертвуючи собою. Завдяки їм ми впевнені у перемозі нашого звитяжного народу, українського духу, який є всепереможним . Наша віра у перемогу міцніє, а громадяни проявляють подвиги як на фронті, так і в тилу. То ж «по вірі Вашій нехай буде Вам».

Насправді, розлом світу почався уже давно, але спочатку в головах агресивних росіян. Ще тоді, коли, так званий «клановий, колегіальний путін», увірував і перетворив цілий Світ у свою біснувату віртуальну реальність, назва якої - «путіна», тобто певний період ловлі риби великої і маленької – яка попадеться, коли накидаєш на нею сітку. Краще звичайно великої. І не простої риби, а золотої( за міркою вартості) та ще й політичної. Важливо – щоб була гарна приманка з незліченною кількістю вартісних речей для тих, кому «несть числа». Взамін – особлива пошана й підтримка та протекція «хотянок» Риболовця і абсолютна свобода реалізації його волі у світовому просторі.

golovna 3

«Ми всі чудово розуміли, якщо впаде Ірпінь, то впаде Київ» — Сергій Мартинюк

 АрміяInform продовжує серію публікацій про українців, які з 24 лютого приєднались до Сил оборони і продовжують захищати нашу землю.