Вибірні побажання та настанови російським загарбникам, які взяті з текстів на українських парканах та плакатах ( лише культурний, інтелігентний варіант)

Російські "олив"яні солдати"! Тікайте з України! Поки вас не перетворили в цинкові гроби!
Темний через російську пропаганду, солдате! Не стріляй по світлим цілям!
Російський солдате! Путін посилає тебе на смерть для себе! Він же людоїд!
Російський солдате! Путін - це "звір із бездни." Він посилає тебе туди ж! На той світ! Ти згоден?
Російський солдате! Невже ти думаєш, що крокувати з Путіним в прірву - це дуже круто?
Російський солдате! А чи ти розумієш, що ти посланий в Україну
для справжнього" вигорання на службі"?

volodymyr bilinsky

Сьогодні представники Товариства «Знання» Украіни, Національноі спілки письменників Украіни, Спілки офіцерів Украіни, інших організацій з глибоким сумом попрощалися з провідним світочем знань Украіни, талановитим письменником, лауреатом літературноі преміі імені Івана Франка, глибоким дослідником і відкривачем невідомоі історіі Украіни Володимиром Броніславовичем Білінським.

Володимир Білінський - автор бетселерів «Украіна-Русь», «Краіна Моксель, або Московія» та «Мокква ординська», які відкривають правду і розвіюють шовіністичні міфи про минуле Росіі.

Від Товариства «Знання» прощальне слово сказав голова правління Товариства Василь Кушерець, а також Василь Василашко як ведучий багатьох його лекційних заходів. Закликали дивитися відеозаписи виступів нашого найкращого лектора на Сайті Товариства «Знання», на лекціі якого йшли відгуки з усього світу. Від НСПУ хилюючі слова сказали про Володимира Білінського Борис Пономаренко, Володимир Петрук, Валентина Козак та інші.

Відзначали діяльність Володимира Броніславовича і як активного, мужнього члена ОУН. Поспівчували родині, побажали царства небесного покійному.

Квіти на могилу відомого українського вченого і просвітника Володимира Іларіоновича Шинкарука. У день народження. Вічна йому пам'ять!

5

 

Россияне! Славяне! Мы, украинцы, призываем вас к здравому, самостоятельному мышлению, а не пропаганде, которую вам навязывает ваша безумная верхушка используя свою - ложную информацию. В. Путин и ваша политическая верхушка посылает на бойню ваших детей. Только за неделю войны в Украине количество убитых приближается к числу погибших в Афганистане. Свободолюбивый украинский народ ведет справедливую войну, он не покорится путинским порядкам, которые Россия хочет навязать Украине, поставив при власти своего «украинского Кадырова». За что именно должны умирать вы и ваши дети? Исполнять бердовые идеи В. Путина, которые противоречат реальности и элементарному здравому смыслу. В. Путин стал военным преступником. Он узурпировал власть в России, попирает права и свободы человека в своей стране, нарушает Конституцию РФ и нормы международного права, развязывает войны с соседними государствами, поддерживает по всему миру преступные политические режимы и политических экстремистов, раскачивает ситуацию во всем мире. Своими преступными действиями В. Путин превратил два наибольших дружеских славянских народов у врагов. Напав на Украину, В. Путин перешел красную черту, поэтому практически весь мир объединился против России чтобы себя защитить, видя в России угрозу для себе. В итоге Россия превратился в страну изгой. Поддерживая В. Путина, российский народ обрекает себя на нищету, голод, гибель тысяч и десятки тысяч россиян, подвергает себя угрозе быть уничтоженным в ядерной войне. Зачем вам все это? Слушайте и смотрите объективную информацию. Думайте сами, делайте верные выводы и правильный выбор!!!

 

Общество "Знание" Украины!

Масштабна війна, яку розпочала Росія проти українського народу, спричинила йому нестерпні страждання, лиха, болі, сльози, печалі ... Ще більша біда в тому, що війна поступово перероджується у світову. Хіба це не свідчить про безумство "звіра із прірви Росії", сатанізму, як серйозну загрозу всьому людству та його існування? Ця гидота вже поширюється та гіперактивізується.