План лекційних заходів на вересень 2018 року

Найсвіжіші новини:

Читайте у випуску №13-14 (132-133) підрозділу «Новини науки і техніки» розділу «Новини»: про гранти Президента України молодим ученим, збереження спадщини на Подолі в Києві, стимулювання винахідництва, Національний фонд досліджень, розвиток оборонно-промислового комплексу, координацію досліджень, утворення, реорганізацію та ліквідацію державних наукових установ, отримання вченими «рідкого світла», штучний інтелект, що усуває помилки, про те, що Україна стане країною електрокарів.

5Xgskw1Z6m3f3ogikm SIsK 3LgGe9T7

Шановні українці, сіячі наукових знань! Від Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України сердечно вітаємо вас зі знаменним святом Українського народу - 27-річницею Незалежності України, яку відзначаємо після Дня Державного Прапора України! 

Товариство шанує тисячоліття українського державотворення, вивчає і висвітлює правдиву історію України з давен, робить внесок в патріотичне виховання громадян, прияє зміцненню безпеки і захисту Вітчизни, утвердженню української мови!

Щиро зичимо українцям, усім активістам Товариства, міцного здоров’я, волі до боротьби і перемоги, невичерпної енергії, нових звершень, бажаного добробуту, намріяного щастя, успіхів у захисті тяжко вибореної Незалежності!

Президент ВГО Товариство «Знання» України,
академік НАН України і академік НАПН України В.Г.Кремень

Віце-президент ВГО Товариство «Знання» України,
член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України В.І.Кушерець

Учений секретар ВГО Товариство «Знання» України,
заслужений журнапіст України В.Ф.Василашко

24.08.2018 р.