План лекційних заходів на серпень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №25 (144) за липень 2019 р. читайте про стратегію інновацій, домашні електростанції на Донеччині, інтеграцію на кластери, Закон України «Про фахову передвищу освіту», знахідку стегнової кістки найбільшого звіра, відкриття цивілізації, якій 6,5 тисяч років, створення рідкого магніту, поширення небезпечного «супергрибка», відкриття, яке змінить уявлення про матерію, зіткнення супермасивних чорних дір, тканину з лимонним ароматом, спостереження за планетою, яка може бути придатною для життя, виведення на орбіту найбільшого супутника.

5Xgskw1Z6m3f3ogikm SIsK 3LgGe9T7

Шановні українці, сіячі наукових знань! Від Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України сердечно вітаємо вас зі знаменним святом Українського народу - 27-річницею Незалежності України, яку відзначаємо після Дня Державного Прапора України! 

Товариство шанує тисячоліття українського державотворення, вивчає і висвітлює правдиву історію України з давен, робить внесок в патріотичне виховання громадян, прияє зміцненню безпеки і захисту Вітчизни, утвердженню української мови!

Щиро зичимо українцям, усім активістам Товариства, міцного здоров’я, волі до боротьби і перемоги, невичерпної енергії, нових звершень, бажаного добробуту, намріяного щастя, успіхів у захисті тяжко вибореної Незалежності!

Президент ВГО Товариство «Знання» України,
академік НАН України і академік НАПН України В.Г.Кремень

Віце-президент ВГО Товариство «Знання» України,
член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України В.І.Кушерець

Учений секретар ВГО Товариство «Знання» України,
заслужений журнапіст України В.Ф.Василашко

24.08.2018 р.