План лекційних заходів на березень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску № 20 (139) «Новини науки і техніки» розділу «Новини» читайте: про всесвітньо відомого українця Юрія Гогоцю, поляка Томаша Патана, який побудував квадрокоптер, перший космодром в Україні, сліди катастрофи НЛО в Антарктиді, інноваційні окуляри, медичний центр «Новий зір»(інтерв’ю), про те, що піт розповість про здоров’я людини, сонячну електростанцію в складчину, енергоефективні будинки – стартапи.

5Xgskw1Z6m3f3ogikm SIsK 3LgGe9T7

Шановні українці, сіячі наукових знань! Від Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України сердечно вітаємо вас зі знаменним святом Українського народу - 27-річницею Незалежності України, яку відзначаємо після Дня Державного Прапора України! 

Товариство шанує тисячоліття українського державотворення, вивчає і висвітлює правдиву історію України з давен, робить внесок в патріотичне виховання громадян, прияє зміцненню безпеки і захисту Вітчизни, утвердженню української мови!

Щиро зичимо українцям, усім активістам Товариства, міцного здоров’я, волі до боротьби і перемоги, невичерпної енергії, нових звершень, бажаного добробуту, намріяного щастя, успіхів у захисті тяжко вибореної Незалежності!

Президент ВГО Товариство «Знання» України,
академік НАН України і академік НАПН України В.Г.Кремень

Віце-президент ВГО Товариство «Знання» України,
член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України В.І.Кушерець

Учений секретар ВГО Товариство «Знання» України,
заслужений журнапіст України В.Ф.Василашко

24.08.2018 р.