Товариство "Знання" України, Наукове товариство імені Сергія Подолинского. Прес-реліз щорічних Руденківських читань, проведених 19.12.19 р.

«Подвижниці незламного духу і рятівного мислення»

Наукове товариство імені Сергія Подолинського, засновником і Почесним головою якого був мислитель, письменник і правозахисник Микола Руденко, спільно з Товариством «Знання» України започаткували й упродовж останніх років проводять щорічні грудневі Руденківські читання. Започатковані 2016 року, перші читання, що мали назву "Микола Руденко - засновник Української Гельсінської групи", були присвячені 40-річчю започаткування Гельсінського руху в Україні.

У Київському планетарії товариство «Знання» організувало вечір вшанування 80-річчя Раїси Руденко напередодні року Миколи Руденка.

Винуватиця свята навіть не підозрювала, що насправді чекатиме її у залі. А давні друзі та знайомі сьогодні ладні цілувати їй руку, тож терпляче чекають, щораз позираючи на новоприбулих.

У Товаристві «Знання» України стартував новий проект – «Конституційний клуб».

Перше засідання круглого столу «Що таке конституційна просвіта громадян і для чого вона потрібна?» відбулося 23 жовтня.

В Національній академії педагогічних наук України розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Велет українського слова», що присвячена вшануванню пам‘яті видатного українського просвітника Пантелеймона Куліша в рік 200-річчя його народження, окресленню шляхів використання його спадщини в сучасній освіті, просвітництві і суспільному житті України загалом.

8 жовтня відбулася зустріч президента НАПН України України, президента Твариства "Знання" України Василя Кременя з делегацією Республіки Польща.

Група учених 25 червня 2019 року взяла участь в економічному тренінгові на тему «Економічні стрибки в історії України», шо відбувся в конференц-залі ВГО Товариство «Знання» України.

Лекцію на таку тему прочитав доктор богослов’я, лектор ВГО Товариство «Знання» України» Віктор Веряскін.

У його виступі йшлося, зокрема про те, що віруючі не завжди вірно трактують смисл святості. Кажуть, що свята вода, коли потрібно говорити, що вода освячена, земля освячена і це стосується багатьох подібних випадків.

Лекцію на тему «Секрети лімфатичної системи та її очищення» прочитала лікар Ніна Смирнова.

Лімфатична система досить розгалужена в організмі людини. Її вага сягає 5 кг. Система капілярів, потовщень відповідає за насичення всіх органів організму необхідними мікроелементами, солями та видалення небажаних.

Нині 26.04.19 лекцію на таку тему прочитав у ВГО Товариство "Знання" України доктор богослов'я, провідний лектор Товариства Віктор ВЕРЯСКІН.

У Товаристві «Знання» України відкрився новий лекторій: «Легендарні світочі української науки». Вестиме його Василь Шендеровський, доктор фізико-математичних наук, директор науково-просвітницького центру Товариства «Знання» України. Він відкрив сотні імен незаслужено забутих учених України.