foto123Філіпенко А.С., доктор економічних наук, професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Трансформаційні процеси в Україні після російсько-української війни

Економіка. Відновлення економіки на сучасній техніко-технологічній та інформаційно-цифровій базі. Оцінка збитків у виробничій, інфраструктурній, сервісній сферах. За оцінками Кабінету Міністрів України сукупні збитки України внаслідок розв’язання Росією війни за станом на 30.03. 22 сягають 564,9 мільярда доларів з урахуванням втрат цивільного населення, ВВП та інвестицій. Зазначена сума складається з трьох частин:
Перша: прямі інфраструктурні збитки, тобто зруйновані мости, дороги, житло, будівлі. Зараз ця оцінка становить близько 120 млрд доларів, а з урахуванням військової інфраструктури та інших цивільних витрат – понад 270 млрд. доларів;
Друга: підрахунок втрат української економіки, тобто падіння ВВП у розрахунку на місяці, коли тривають бойові дії. Це – недоотриманий прибуток і не вкладені інвестиції, що оцінюється у 290 млрд доларів;
Третя: втрати, отримані внаслідок зменшення ВВП у перспективі відносно довоєнних планів, адже підприємства, які мають приносити державі доходи, зруйновані (за попередніми оцінками падіння ВВП України в 2022 р. становитиме від 10 до 35%).

Доповідач: інженер компанії «Spacecossacks» – Миронов Миколай.

Базові характеристики аеростатної системи та параметри польоту:
Відповідно до запропонованої конфігурації вільної аеростатної системи, маса навантаження складатиме ~ 2 кг. І два варіанти оболонок: 1,2 і 1,5 кг. Що дозволить досягти висот 32-35 і 33-36 км відповідно.

Держава і мова

Єдина спільна мова консолідує суспільство, сприяє його політичному, культурному й економічному розвиткові. Єдина мова в державі — це не примха якоїсь групи населення, а могутній цивілізаційний інструмент інтелектуального поступу всього суспільства. Це розуміли й розуміють держави, які вийшли на передові позиції в світі.

rttgb25-26 вересня відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав» до Дня позашкілля. Цей науковий форум налічує десятирічну історію. Протягом усіх років запрошеним почесним гостем конференції був президент НАПН України Василь Кремень.

Цього разу конференція відбулася онлайн – і в цьому є свої плюси. Вперше участь у конференції змогли взяти понад 1000 учасників. Також уперше є можливість онлайн ознайомитися з численними виступами учасників конференції з України й інших країн світу.

Василь Василашко. Відбулася важлива подія у системі Міністерства освіти і науки України за участю проректора Університету сучасних знань Товариства "Знання" України, доктора економічних наук, професора Дарини Кушерець та інших представників Товариства, про що розповідається в повідомленні, яке додається для висвітлення на Сайті Товариства:

Сьогодні проходить важлива подія для молодих науковців України.

Вперше! Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України проводить Всеукраїнський Форум Рад молодих учених. Учасники форуму представники:

  • Міністерства освіти і науки України;
  • Національного агенсва із забезпечення якості вищої освіти;
  • Рада молодих учених при МОН України;
  • Європейська Рада молодих учених;
  • Ради молодих учених областей, міст та закладів вищої освіти/наукових установ об’єдналися з метою розвитку наукової та освітньої дипломатії України.

ghyrt

Василь Василашко, учений серетар Товариства «Знання» України:

«У Зоряній залі Київського планетарію Товариства «Знання» України відбулося цікаве і змістовне, іскрометне Свято сучасних знань з нагоди реального початку 2020-2021 навчального року в системі освіти! Організатори свята, керівники і викладачі, працівники, студенти Університету Сучасних Знань раді були бачити на нашому зібранні видатних та почесних гостей, яким сердечно дякують за чудове свято, з яким можна буде ознайомитися в Ютубі.

Богдан В'язовченко: "Для мене Університет Сучасних Знань став найкращим навчальним закладом, куди хочеться йти навіть у вихідний! Реально.

У нас дуже круто, цікаво, весело! Заняття цікаві, талановиті педагоги, які підносять кожен свій предмет в інтерактивній формі з презентаціями та практикою.

Дивимося відео та фільми, наявні підручники розроблені нашими вчителями, вони реально зручні.

Постійно їздимо на різні форуми, конференції, багато взаємодіємо з іншими вузами. Багато спортивних заходів і це круто!

67ytr

Побачив світ новий випуск науково-методичного журналу “Мистецтво та освіта”. Номер, як завжди, сповнений цікавинками та творчим доробком майстрів своєї справи. Зміст номеру доступний за посиланням: https://ipv.org.ua/2020/novyy-nomer/

56789Перший в Україні діджиталізований Коледж Сучасних Знань з освітнім процесом у смартфоні! 

Забудь про нудні лекції та списані чернетки, про не потрібне вивчення контенту 2000-х!

Стань першим діджитал студентом з навиками майбутнього! 

Ми перші, хто монетезує твої знання вже на першому році навчання!

Ми перший університет, який гарантує працевлаштування в провідних компаніях!

І все це завдяки сучасним освітнім програмам, стейкхолдерам та партнерам Коледжу та Університету Сучасних знань!

Кол-центр коледжу +38(097)590-17-17

Кількість ліцензійних місць обмежена

Зміна стереотипів у розумінні проблем навчання, виховання і соціалізації дітей з особливими потребами базується на нових підходах, які концентруються не на порушеннях особистості, а містять у підґрунті особистісну орієнтацію, освітні компетентності, створення належних умов щодо рівних можливостей для дітей та молоді у суспільстві, варіативність навчання відповідно до здібностей та індивідуальних можливостей таких осіб й ін.

fr

104228509 1425102007682452 8715406229363816943 n

26 лютого у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся експертний семінар «Евалюація якості наукової діяльності».

Співорганізаторами семінару виступили Фундація польських ректорів, МОН України, Національна академія педагогічних наук України та Київський національний університет імені Шевченка.

hyt

21 травня 2020 року співробітниками відділу андрагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України організовано і проведеновебінар «Освіта дорослих в Україні: перспективи розвитку» у рамках роботи V Всеукраїнських педагогічних читань «Особистісний і професійний розвиток дорослих: проблеми і перспективи», присвячених пам’яті академіка Семена Устимовича Гончаренка. Захід приурочено до Дня науки.

14 квітня 2020 р. відбувся вебінар «Роль учителя в умовах дистанційного навчання: проблеми, їхвирішення та досвід» за ініціативи відділу змістуі технологійпедагогічноїосвітиІнститутупедагогічноїосвіти і освітидорослихіменіІванаЗязюна НАПН України таГімназії-інтернату № 13 м. Києва. Модераторами заходу виступили Вовк Мирослава, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти ІПООД імені Івана Зязюна НАПН; Ходацька Ольга, вчитель української мови і літератури гімназії-інтернату № 13 м. Києва, вчитель-методист.

ДЕТАЛЬНІШЕ

У SCOPUS СТВОРЕНО ПРОФІЛЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ. ЦЕ ТРЕТЯ УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ УСЛІД ЗА НАН УКРАЇНИ І НАМН УКРАЇНИ

У базі даних наукової періодики Scopus (Scopus Affiliation ID: 60123159) створено профіль Національної академії педагогічних наук України. У профілі представлено відомості про публікації вчених НАПН України у виданнях, що індексуються у цій наукометричній базі даних. Зокрема інформацію систематизовано за авторами (authors), науковими спеціальностями (subject areas), науковими періодичними виданнями (sources), співавторами публікацій (collaborating affiliations) тощо.

89866154 1350507671808553 5920880754207752192 nНині, в неділю, 15.03, у Товаристві "Знання", за сприяння Олександра Костюченка люди з цікавістю почули лекцію лікаря Гора Ширдела з Фастова про ефективнв лікування раку!

Гор вразив тим, шо вилікував від раку до 200 людей, в т.ч. і з-за кордону, і - що дуже цінно! - лікує без шкоди хворим, як шкодять при хіміотерапії і опромінюванні. А які причини раку, крім шкідливих звичок?

Гор назвав 3: стреси (зриви владців), сонце і голодування.

Відеозапис буде на Сайті "Знання", де засвічені і телефони Шардела.

Учений секретар Товариства."Знання" України Василашко В.Ф.

"Володимир Вернадський – генератор української науки» - про генія України і Росії, 1-го президента УАН, засновника геохімії, біогеохімії, радіогеології і космізму, до його 155-річчя, цікаво оповіли - ведучий заходу, голова правління Товариства "Знання", президент УСЗ, професор, доктор філософських наук Василь КУШЕРЕЦЬ і лектор - науковець, старший викладач УСЗ, Андрій КОЗКА, що бере активну участь у Просвітництві.