У SCOPUS СТВОРЕНО ПРОФІЛЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ. ЦЕ ТРЕТЯ УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ УСЛІД ЗА НАН УКРАЇНИ І НАМН УКРАЇНИ

У базі даних наукової періодики Scopus (Scopus Affiliation ID: 60123159) створено профіль Національної академії педагогічних наук України. У профілі представлено відомості про публікації вчених НАПН України у виданнях, що індексуються у цій наукометричній базі даних. Зокрема інформацію систематизовано за авторами (authors), науковими спеціальностями (subject areas), науковими періодичними виданнями (sources), співавторами публікацій (collaborating affiliations) тощо.

89866154 1350507671808553 5920880754207752192 nНині, в неділю, 15.03, у Товаристві "Знання", за сприяння Олександра Костюченка люди з цікавістю почули лекцію лікаря Гора Ширдела з Фастова про ефективнв лікування раку!

Гор вразив тим, шо вилікував від раку до 200 людей, в т.ч. і з-за кордону, і - що дуже цінно! - лікує без шкоди хворим, як шкодять при хіміотерапії і опромінюванні. А які причини раку, крім шкідливих звичок?

Гор назвав 3: стреси (зриви владців), сонце і голодування.

Відеозапис буде на Сайті "Знання", де засвічені і телефони Шардела.

Учений секретар Товариства."Знання" України Василашко В.Ф.

"Володимир Вернадський – генератор української науки» - про генія України і Росії, 1-го президента УАН, засновника геохімії, біогеохімії, радіогеології і космізму, до його 155-річчя, цікаво оповіли - ведучий заходу, голова правління Товариства "Знання", президент УСЗ, професор, доктор філософських наук Василь КУШЕРЕЦЬ і лектор - науковець, старший викладач УСЗ, Андрій КОЗКА, що бере активну участь у Просвітництві.

Подаю на Сайт першу пропозицію для публікації від студента – майбутнього журналіста Миколи Стрілецького. Бажаю йому творчих успіхів!

Головний редактор - В.Ф.Василашко

4 березня 2020 року

Олександр Шалімов - батько вітчизняної трансплантології

14 років минає, як відійшов від нас геніальний учений і невтомний сіяч наукових знань Олександр Шалімов, а його славне ім’я і досягнення досі залишаються на передових позиціях в українській хірургії. Він - автор більше як 830-ти наукових робіт та 112 винаходів, здійснив своєю діяльністю цінний внесок як у трансплантологію, так і в хірургію загалом!

Майбутній геній медицини народився 20 січня 1918 року у багатодітній селянській родині в селі Введенці Задонського уїзду Воронезької губернії. Батьки Олександра були звичайними селянами, які гарували, не покладаючи рук, аби прогодувати 14 дітей.

Лекція 3.02, о 18.00, в 313 ауд. Товариства "Знання" України у Клубі: «ТЕХНОЛОГІЇ, ІНОВАЦІЇ і ПРОЕКТИ: МЕТОДИ СМАРТОТИЗАЦІЇ». Веде Микола ТЕРНЮК, доктор технічних наук, професор. Читає Василь КРУТОВ, генерал-лейтенант у відставці, доктор юридичних наук, професор, педагог... Вчений розкрив секрети енергії людини, довів, що від їжі в нас міць лиш на 17%, решта від роду, енергії природи, дій наших, передусім розуму і душі, їх добротворчості. Ледь Крутов сказав, що потуга мислення і дії таланту в рази множать енергію і продовжують вік,як професор, доктор технічних наук Павло Ковальчук підказав: взірець - Борис Патон, що в 101 рік очолює НАН України! Гідний Книги Гіннеса!

Товариство "Знання" України, Наукове товариство імені Сергія Подолинского. Прес-реліз щорічних Руденківських читань, проведених 19.12.19 р.

«Подвижниці незламного духу і рятівного мислення»

Наукове товариство імені Сергія Подолинського, засновником і Почесним головою якого був мислитель, письменник і правозахисник Микола Руденко, спільно з Товариством «Знання» України започаткували й упродовж останніх років проводять щорічні грудневі Руденківські читання. Започатковані 2016 року, перші читання, що мали назву "Микола Руденко - засновник Української Гельсінської групи", були присвячені 40-річчю започаткування Гельсінського руху в Україні.

У Київському планетарії товариство «Знання» організувало вечір вшанування 80-річчя Раїси Руденко напередодні року Миколи Руденка.

Винуватиця свята навіть не підозрювала, що насправді чекатиме її у залі. А давні друзі та знайомі сьогодні ладні цілувати їй руку, тож терпляче чекають, щораз позираючи на новоприбулих.

У Товаристві «Знання» України стартував новий проект – «Конституційний клуб».

Перше засідання круглого столу «Що таке конституційна просвіта громадян і для чого вона потрібна?» відбулося 23 жовтня.

В Національній академії педагогічних наук України розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Велет українського слова», що присвячена вшануванню пам‘яті видатного українського просвітника Пантелеймона Куліша в рік 200-річчя його народження, окресленню шляхів використання його спадщини в сучасній освіті, просвітництві і суспільному житті України загалом.

8 жовтня відбулася зустріч президента НАПН України України, президента Твариства "Знання" України Василя Кременя з делегацією Республіки Польща.

Група учених 25 червня 2019 року взяла участь в економічному тренінгові на тему «Економічні стрибки в історії України», шо відбувся в конференц-залі ВГО Товариство «Знання» України.