У дружнє коло зібралися 9 вересня в конференц-залі Товариства «Знання» України студенти Університету сучасних знань, Київського коледжу університету, викладачі, працівники Товариства для написання диктанту української єдності, активісти.

30 і 31 жовтня у Київському планетарії ВГО Товариство «Знання» України відбулося свято, присвячене найбільшому овочу в світі під назвою «Ходить гарбуз по городу». Шанування гарбуза та заодно і його близьких родичів проходить тут не вперше.

14 жовтня 2018 року, на другий день перебування членів президії НАПН України на чолі з президентом академії Василем Кременем на Луганщині, було урочисто відзначено День захисника України і День Українського козацтва в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ, Луганська обл.).

Вітаючи знаннівців з Днем освіти, пропоную розповідь про освітній, просвітницький тиждень у "Знанні".

1 жовтня ц.р. професор В.В.Неволов був вражений увагою студентів УСЗ від зустрічі з героїнями дня, волонтерками-бджілками з КРАМАТОРСЬКА, світлоносну і теплу діяльність яких присвячену захисникам Донбасу представила Ірина Сидоренко з волонтеркою Юлією Агуревіною у Планетарії, що уже є у відеозаписі на Сайті Товариства "Знання", дивіться.

В останній день вересня у товаристві «Знання» України стартував новий проект – з ініціативи Любові Лавріненко розпочало роботу комунікативне кафе. На першому засіданні відбулася зустріч-дискусія «Пісня об’єднала нас». На зустріч прийшли: ініціаторка створення Музею української пісні заслужена артистка України Руслана Лоцман, народна артистка України Валентина Ковальська, члени розмовного клубу «Українські посиденьки», представниці клубу «Співуча родина» лауреатки міжнародних і всеукраїнських конкурсів сестри Галина і Людмила Турчак.

У Товаристві «Знання» України відбувся творчий вечір члена Національної спілки журналістів України, старшого редактора сайту Товариства «Знання» України, викладача Університету сучасних знань Швеця Петра Васильовича.

У Товаристві «Знання» України 26 червня 2018 року відбулася творча зустріч із письменником, лауреатом багатьох літературних премій, Героєм України Юрієм Михайловичнм Мушкетиком та головним редактором журналу «Київ» Теодозією Петрівною Зарівною.

У Києві 22 червня 2018 року відбувся VIII з‘їзд Товариства «Знання» України

Делегати з’їзду обговорили звіти правління Товариства «Знання» України про роботу в період між VI і VIII з’їздами за доповіддю президента Товариства «Знання» України Кременя В.Г., ревізійної комісії Товариства «Знання» України про роботу в період між з’їздами за доповіддю заступника голови ревізійної комісії Товариства «Знання» України Зосімова І. М., питання про вдосконалення діяльності Товариства «Знання» України як неприбуткової громадської організації та внесення відповідних змін до Статуту Товариства «Знання» України за доповіддю голови правління Товариства «Знання» України Кушерця В. І. й ухвалили рішення з кожного питання.

KusherПід таким заголовком напередодні V111 з‘їзду Товариства «Знання» України у видавництві «Знання України» вийшла книга члена-кореспондента НАПН України, доктора філософських наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, голови правління Товариства «Знання» України Василя Івановича Кушерця.

У ній відповіді на запитання «що таке просвітництво, як розвивалося в часі, як змінювало сам час». Товарриству від його заснування як громадської організації минуло вже більше 70 років. У порівнянні з такими відомими оргазаціями як Наукове товариство імені Тараса Шевченка, «Просвіта», Національна академія наук Товариство молоде, але на його шляху траплялося всього. « Товариство «Знання» України» пройшло свій активний, багато в чому складний шлях, але пройшло його динамічно, наповнено, залишивши відчутний слід у становленні цілих поколінь українців і становленні незалежної України», так пише автор у «Передмові. Час просвітництва, який настав».

Голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України Василь Кушерець днями презентував для студентів Університету сучасних знань свою нову книжку - збірку коміксів «Будь завжди сучасним», яка вийшла у видавництві «Знання України»