У конференц-залі Товариства «Знання» України 17 січня 2018 року відбулися урочисті збори працівників Товариства, Університету сучасних знань, Київського планетарію, видавництва «Знання України» та інших структурних підрозділів, присвячені 70 річчю його створення.

Рівно сімдесят років тому в Києві відбулися Установчі збори і організаційний пленум, на яких затверджено Статут (на той час) Товариства по поширенню політичних і наукових знань, обрано керівні органи. Першим головою правління обрано президента АН УРСР, академіка О.В. Палладіна, заступником - В. П. Комісаренка, який згодом, після призначення О.В Палладіна представником України в ООН, очолив Товариство. Пізніше головами правління обиралися відомі вчені Л.І, Кухаренко, Ф.Д. Овчаренко, М.Є. Сиваченко, І.І. Конділенко, І.І. Ляшко, В.І. Шинкарук. Першим президентом Товариства «Знання» України в 1999 році обрано Василя Григоровича Кременя.

Дружним знаннівським колективом зустріли Новий 2018 рік працівники усіх підрозділів Товариства «Знання» України, видавництва «Знання України», редакцій журналів «Наука і суспільство», «Трибуна», «Наше небо», журналу для дітей «Я сам. Я сама».

У Товаристві «Знання» України відзначили 80-річчя із дня народження Вячеслава Чорновола – українського політика, публіциста, політв'язня СРСР, Героя України, який разом з іншими діячами започаткував в Україні національно-визвольний рух шістдесятників та дисидентів, ініціатор створення Української гельсінської спілки. За «антирадянську пропаґанду» перебував у мордовських таборах суворого режиму і на засланні 17 років. Був ініціатором проголошення Декларації про державний суверенітет 16 липня 1990 року та Акту проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 р.

Вже декілька років поспіль у грудні в Товаристві « Знання» України проходять Руденківські читання, на які збираються дослідники його творчості, ті, хто запроваджує його ідеї в життя, члени Наукового товариства імені Сергія Подолинського.

Вони жили в різні епохи, але обидва стали провідниками української нації. Це Григорій Савич Сковорода і Володимир Іларіонович Шинкарук.

Розмова про філософські погляди та значення цих особистостей відбулася 27 листопада 2017 року у Товаристві «Знання» України у форматі Шинкаруківських філософських читань, які традиційно проводяться у дні пам’яті академіка Володимира Шинкарука та у зв’язку із наближенняv 300-річчя від дня народження мандрівного філософа Григорія Сковороди.

У Товаристві «Знання» України 14 листопада 2017 року відбулася творча зустріч з академіком НАПН України, членом-кореспондентом НАПН України, доктором історичних наук Василем Миколайовичем Ткаченком з приводу презентації його нової книги «Україна: куди йдемо?».

У лекторії Товариства «Знання» України «Криниця мудрості» 7 листопада 2017 року відбулася досить цікава зустріч. Першим гостем лекторію був Василь Клічак, заслужений журналіст України, директор Видавничого центру «ПРОСВІТА», видавець книг для АТО, поет, лауреат 5 літературних премій, доцент КНУім. Тараса Шевченка.

На засіданні президії правління Товариства «Знання» України, що відбулося 26 жовтня під керівництвом Президента Товариства «Знання» України, академіка НАН України, академіка НАПН України Василя Григоровича Кременя, розглянуто низку питань.

Члени президії обговорили та ухвалили рішення про увічнення пам’яті видатних діячів вітчизняної науки, які очолювали Товариство «Знання» України упродовж його семидесятирічної історії – О.В. Палладіна, В.П. Комісаренка, Л. І. Кухаренко, Ф.Д. Овчаренка, М.Є. Сиваченка, І. І. Конділенка, І. І. Ляшка, В.І. Шинкарука - за доповіддю віце-президента Товариства О.С. Онищенка; про увічнення пам’яті видатного українського астронома, член-кореспондента НАН України, директора Київського планетарію у 2004-2016 роках, - за доповіддю ученого секретаря правління Товариства В. Ф. Василашка.

19 жовтня 2017 року Київський коледж Університету сучасних знань Товариства «Знання» України запросив учнів 9-11 класів шкіл м. Києва та Київської області на День відкритих дверей.

У конференц-залі Товариства гості познайомилися з умовами вступу, навчальним процесом, дізналися як живуть студенти коледжу.

Книгу «Веселі першокласники» Тетяни Петровької, члена Національної спілки письменників України, директора Київського коледжу Університету сучасних знань випустило у світ нещодавно вдавництво «Знання України».

У книзі зібрано вірші, які припадуть до душі дошкільнятам та учням молодших класів. Оформила видання художник Наталя Пшінка.