За участю Товариства «Знання» України в Київському Будинку кіно 26 жовтня відбувся фестиваль «Англійська мова – в кожен дім».

З лекцією на тему «Нова парадигма звершення земельної реформи в Україні» виступив Олександр Іванович Ковалів, доктор економічних наук, заслужений працівник сільського господарства України, провідний науковий співробітник Інституту агроекології і природокористування Національної академії наук України. Він є автором багатьох статей в газеті «День» та низки книг на тему використання земельних ресурсів в України.

Лекцію на цю тему прочитав у конференц-залі ВГО Товариство «Знання» України доктор богослов'я, професор Віктор ВЕРЯСКІН.

Ведучий лекції - член-кореспондент НАПН України, віце-президент ВГО Товариство «Знання» України, доктор філософських наук Василь Кушерець.

У Зоряній залі планетарію ВГО «Товариство «Знання» України» відбувся творчий літературно-мистецький вечір професора, заслуженого діяча культури і мистецтв України, голови Київської міської організації товариства з нагоди його 70-річчя.

13 вересня 1918 року на Львівській площі столиці відбулося вже традиційне, уп’яте, щорічне Свято українського словника.

На площу біля словникової крамниці прийшли студенти навчальних закладів, викладачі української мови, школярі, журналісти, кияни, які люблять рідне слово.

За подією стежив і фотографував подію інформаційний вертоліт.

Напередодні християнського свята Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна лектор Всеукраїнського громадського об‘єднання «Знання» України, доктор богослов’я Віктор Веряскін.

Ведучий – голова правління ВГО Товариство «Знання» України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор Василь Кушерець.

3 вересня 2018 року в Зоряній залі Київського планетарію Товариства «Знання» України відбулося розлоге дійство, присвячене Дню знань. До когорти першокурсників Університету сучасних знань і Київського коледжу УСЗ долучилося нове поповнення.

Ведучий заходу, голова Київської міської організації Товариства «Знання» України, професор Василь Неволов запросив усіх першокурсників на сцену, де кожному ректор Університету сучасних знань Юрій Ведєрніков вручив залікові книжки.

Журнал у 1923 році вийшов під назвою «Знаття». До його створення причетні багато видатних особистостей, таких як Олександр Шумський, Володимир Затонськитй, Микола Бажан, Микола Скрипник, Василь Еллан-Блакитний та багато інших. На сторінках журналу публікували свої наукові та науково-популярні твори академіки, член-кореспонденти, доктори та кандидати наук, аспіранти, дослідники з різних галузей знань.

4 липня 2018 року завершила роботу Перша Всеукраїнська конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.

Упродовж двох днів відбулося пленарне засідання, на якому виступив голова правління Товариства «Знання», член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України, голова Спостережної ради Громадської ради Василь Кушерець, який сказав про значення участі громадськості у вирішенні питань, пов’язаних із мінеральними ресурсами. Він зазначив, що Україна багата на мінеральні ресурси, але не всі вони використовуються, а ті, що розробляються, не скрізь експлуатуються із дотриманням норм безпеки, часто не відбувається відновлення після видобутку копалин.

У планетарії Товариства «Знання» України 3 липня 2018 року розпочала роботу Перша конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.

Громадська рада створена в цьому році, зважаючи на надважливість потенціалу надр України в економічному її зміцненні, розв язанні досить гострих екологічних питань при їх використанні.

26.06.18 у Товаристві "Знання" України презентували журнал "Київ" головний редактор Теодозія Зарівна і один із засновників цього видання (1983) і авторів Юрій Мушкетик. Це - в ряду попнредніх презентацій тут української літератури, культури видавництвами "Просвіти", НСПУ "Український письменник", "Либідь", "Веселка", зустрічами з І.Дзюбою, Д.Павличком, І.Драчем, Ю.Мушкетиком, М,Жулинським, Ю.Барановим, М.Сидоржевським, П.Мовчаном, П.Осадчуком, Л.Голотою, П.Перебийносом, Я.Гояном, О.Бакуменком, В.Куйбідою, С.Жаданом, В.Женченком та іншими.

На урочистих зборах Київської Національної спілки журналістів України, присвячених Дню журналіста України, грамоти Київської організації Національної спілки журналістів Ураїни голова спілки Микола Сорока вручив голові правління Товариства «Знання» України, члену Національної спілки журналістів України Василю Кушерцю і головному редакторові журналу "Я - САМ(А)" Тетяні Кондратенко, яка співпрацює з Товариством «Знання» України» за вагомий внесок у примноження духовного потенціалу українського суспільства, за вірність ідеалам правди і добра.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України.

6.06.2018 р.

Під такою назвою в Україні пройшов 3-ій міжнародний проект-конкурс за ініціативою міжнародної ліги «Матері і сестри – молоді України» за сприяння Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного музею Тараса Шевченка, Національної ради жінок України, Товариства «Знання» України.