49949547 1706188452858372 4787814969309659136 nВід Національної академії педагогічних наук України та Товариства «Знання» України щиро привітали із 100-літнім ювілеєм Бориса Євгеновича Патона. За видатні досягнення в розвитку української науки, підтримку освітніх наук, педагогіки і психології, наукового просвітництва НАПН України нагородила ювіляра медаллю «Володимир Мономах». Вручили також гобелен ручної роботи художниці Ольги Пілюгіної «Борис Євгенович Патон». Побажали міцного здоров‘я, творчої наснаги та усіляких гараздів!

Голова правління ВГО Товариство "Знання" України, член-креспондент НАПН України, доктор філософських наук В.І.Кушерець і учений секретар Товариства, письменник, заслужений журналіст України В.Ф.Василашко разом із заворгом правління, членом НСЖУ Л.В.Чечель, директором УБЕНТЗ Ю.І.Лебедем відвідали живого класика сучасної української літератури, лауреата Шевченківської премії, Героя України, активного сіяча наукових знань про Україну, її культуру Юрія Мушкетика.

Саме в день Святого Миколая 19 рудня у ВГО Товариство «Знання» України відбувся цікавий вечір.

На гостини до Товариства завітали прозаїк Ірена Роздобудько і композитор, барл Ігор Жук. Предствляли їх клуби «Співоса родина» і «Шанувальники романсу на чолі з Любов ю Лавриненко.

Добрі справи робити ніколи не пізно.

5од

Лекцію на тему «Захист від маніпуляції в інформаційній війні проти України» прочитав політичний експерт, лектор Даніїл Лемешкою.

Основною тезою у його виступі було не піддаватися на різноманітні провокації підозрілим людям, вчитися відрізняти правду від брехні, яку використовують наші сусіди на кожному кроці.

Прес-служба правління ВГО Товариство «Знання» України

7.12.2018

У ВГО Товариство «Знання» України 6 грудня 2018 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «70 років Декларації прав людини. Здобутки і перспективи». Метою цього заходу, про що йдеться у програмі, яку отримали всі її учасники, було обговорення стану і поширення знань про Права і Свободи людини як невід’ємної системи розвитку людства в сучасних умовах.

20 листопада у Національному музеї історії України відкрилася виставка «ГолодоМор».

Основою експозиції, окрім експонатів із фондів Національного музею історії України, є твори відомого українського художника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Валерія Франчука, написані спеціально до цієї виставки. Картини мають особливе емоційне навантаження, яке дає змогу відвідувачам прожити ті трагічні миті, які проживали наші співвітчизники багато років тому.

За участю Товариства «Знання» України в Київському Будинку кіно 26 жовтня відбувся фестиваль «Англійська мова – в кожен дім».

З лекцією на тему «Нова парадигма звершення земельної реформи в Україні» виступив Олександр Іванович Ковалів, доктор економічних наук, заслужений працівник сільського господарства України, провідний науковий співробітник Інституту агроекології і природокористування Національної академії наук України. Він є автором багатьох статей в газеті «День» та низки книг на тему використання земельних ресурсів в України.

Лекцію на цю тему прочитав у конференц-залі ВГО Товариство «Знання» України доктор богослов'я, професор Віктор ВЕРЯСКІН.

Ведучий лекції - член-кореспондент НАПН України, віце-президент ВГО Товариство «Знання» України, доктор філософських наук Василь Кушерець.

У Зоряній залі планетарію ВГО «Товариство «Знання» України» відбувся творчий літературно-мистецький вечір професора, заслуженого діяча культури і мистецтв України, голови Київської міської організації товариства з нагоди його 70-річчя.

13 вересня 1918 року на Львівській площі столиці відбулося вже традиційне, уп’яте, щорічне Свято українського словника.

На площу біля словникової крамниці прийшли студенти навчальних закладів, викладачі української мови, школярі, журналісти, кияни, які люблять рідне слово.

За подією стежив і фотографував подію інформаційний вертоліт.