План лекційних заходів на грудень 2018 року

Найсвіжіші новини:

У 17(136) випуску «Новини науки і техніки» читайте: про президентський Фонд підтримки молоді, реформування наукової сфери, Центр історії розвитку української науки, про те, що науковці розробили ліки для лікування очей, експеримент з рослинами, кам’яні знаряддя, яким 300 тисяч років, новий континент, що може виникнути на території Індії, Китай запустив на орбіту космічний банк генів, що треба знати про вейп (куріння електронних сигарет).

42977313 943528429173148 2708521743974137856 n

Вельмишановний Іване Пилиповичу! Прийміть від ВГО Товариство "Знання" України найсердечніші вітання Вам, професору, невтомному сіячу наукових знань, з нагоди Вашого знаменного 85-річчя!

Високо цінуємо Ваш внесок як талановитого мовознавця в розвиток і утвердження української мови, в употужнення наукового просвітництва, у наполегливе національно-патріотичне виховання української молоді!

Як активний науковий просвітитель, заслужений діяч науки і техніки України Ви користуєтесь високим авторитетом у знаннівців, відзначені Почесною грамотою Товариства.

Щиро бажаємо Вам доброго здоров'я, намріяного щастя, заслуженого благополуччя, святкового настрою, нових творчих досягнень, подальшого повноцінного довголіття на на славу рідній Україні!

Президент ВГО Товариство "Знання" України,
академік НАН України і НАПН України В.Г.Кремень

Віце-президент ВГО Товариство "Знання"
України, член-кореспондент НАПН України,
доктор філософських наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України В.І. Кушерець

Учений секретар ВГО Товариство "Знання"
України, заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

3 жовтня 2018 р.