План лекційних заходів на травень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №22 (141) «Новини науки і техніки» читайте: про Державні премії в галузі науки і техніки за 2018 рік, номінацію «Технічний виклик» Луганської команди малої академії наук, юних екологів - переможців міжнародних змагань з Києва і Луцька, чому чоловіки живуть менше за жінок, створення синтетичних клітин людини, загублений палац Рамзеса 11, першу енергетичну громаду в Україні, грамоту царя Петра 1, в якій тиск на українську церкву, зображення «чорної діри», життя на Марсі, створення власного тролейбуса у Вінниці, безпілотник Huawei, що буде з медициною через 25 років, перше Євангеліє в Україні, новий номер журналу «Наше небо».

42977313 943528429173148 2708521743974137856 n

Вельмишановний Іване Пилиповичу! Прийміть від ВГО Товариство "Знання" України найсердечніші вітання Вам, професору, невтомному сіячу наукових знань, з нагоди Вашого знаменного 85-річчя!

Високо цінуємо Ваш внесок як талановитого мовознавця в розвиток і утвердження української мови, в употужнення наукового просвітництва, у наполегливе національно-патріотичне виховання української молоді!

Як активний науковий просвітитель, заслужений діяч науки і техніки України Ви користуєтесь високим авторитетом у знаннівців, відзначені Почесною грамотою Товариства.

Щиро бажаємо Вам доброго здоров'я, намріяного щастя, заслуженого благополуччя, святкового настрою, нових творчих досягнень, подальшого повноцінного довголіття на на славу рідній Україні!

Президент ВГО Товариство "Знання" України,
академік НАН України і НАПН України В.Г.Кремень

Віце-президент ВГО Товариство "Знання"
України, член-кореспондент НАПН України,
доктор філософських наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України В.І. Кушерець

Учений секретар ВГО Товариство "Знання"
України, заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

3 жовтня 2018 р.