План лекційних заходів на грудень 2018 року

Найсвіжіші новини:

У 17(136) випуску «Новини науки і техніки» читайте: про президентський Фонд підтримки молоді, реформування наукової сфери, Центр історії розвитку української науки, про те, що науковці розробили ліки для лікування очей, експеримент з рослинами, кам’яні знаряддя, яким 300 тисяч років, новий континент, що може виникнути на території Індії, Китай запустив на орбіту космічний банк генів, що треба знати про вейп (куріння електронних сигарет).

47032949 1667461866731031 6058075869501456384 n

Вельмишановний Борисе Євгеновичу! Сердечно вітаємо Вас як видатного вченого сучасності, президента НАН України з 1962 року, її ровесника, зі славним 100-річчям, що варте занесення у світову Книгу рекордів Гіннеса! 

Високо цінуємо Вас як креативного дослідника, високопрофесійного і відповідального організатора науки, людину непересічних обдарувань і незвичайної долі, гідного сина свого батька – видатного вченого України Євгена Патона, приклад для наслідування вченими і громадянами країни, що ми радою відзначаємо перед вітчизняною і світовою громадськістю.

Поздоровляємо Вас як керівника тієї Академії наук, вчені якої добилися великих успіхів, яка була засновником Товариства «Знання» України, у співпраці з ученими якої Товариство активно поширює наукові знання уже 75 років.

Спільно з НАН України, з Вашою особистою участю Товариство провело багато Днів науки, наукових фестивалів у всіх регіонах країни і сьогодні активно співпрацює у науково-просвітницькній та інформаційно-освітній діяльності.

Прийміть, дорогий Борисе Євгеновичу, найщиріші побажання доброго здоров’я, бадьорості духу, натхнення, наснаги, нових сил та енергії для нових звершень в ім’я науки та розвитку й процвітання України!

З глибокою повагою –

Президент ВГО Товариство «Знання» України,
академік НАН України і академік НАПН України В.Г.Кремень

Віце-президент ВГО Товариство «Знання»
України, член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець

Учений секретар ВГО Товариство «Знання» України,
заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

27 листопада 2018 року