План лекційних заходів на червень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №23 (142) «Новини науки і техніки» за квітень 2019 року читайте: про стипендії видатним діячам науки, індекс інновацій України, пріоритети уманських науковців, штучний перламутр, розшифровку манускрипта Войнича, лекції про штучний інтелект Родні Бруса, роботів, що збирають ягоди, контролюють споживання газу, продають каву, в якому віці жінки, а в якому чоловіки набирають зайву вагу, антисонячні батареї, створення першого живого організму із синтетичним і радикально зміненим кодом ДНК.

Шановні українські журналісти!

Від імені Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України сердечно вітаємо Вас, рицарів пера, з Днем журналіста!

Незалежні засоби масової інформації у нас є ключовим критерієм громадянського суспільства та демократичної країни. Високо цінуємо внесок українських журналістів у поширення наукових знань, підвищення рівня освіченості громадян, пробудження творчої енергії населення, спрямованої на розбудову сучасної, передової України. Всебічно підтримуємо діяльність преси, радіо і телебачення, що сприяє забезпеченню свободи громадян, підвищенню рівня національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Висловлюємо подяку журналістам за активну і послідовну громадянську позицію, вміння завжди перебувати у центрі подій, боротися за корінні інтереси українців. Завжди готові до співпраці з журналістами країни у збагаченні інтелектуального і духовного потенціалу українського суспільства!

З повагою

Президент ВГО Товариство «Знання» України,
академік НАН України і академік НАПН України В.Г.Кремень

Голова правління ВГО Товариство «Знання» України,
член-кореспондент НАПН України, професор, доктор
філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України В.І.Кушерець

Учений секретар ВГО Товариство «Знання» України,
заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

5 червня 2019 року