План лекційних заходів на серпень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №25 (144) за липень 2019 р. читайте про стратегію інновацій, домашні електростанції на Донеччині, інтеграцію на кластери, Закон України «Про фахову передвищу освіту», знахідку стегнової кістки найбільшого звіра, відкриття цивілізації, якій 6,5 тисяч років, створення рідкого магніту, поширення небезпечного «супергрибка», відкриття, яке змінить уявлення про матерію, зіткнення супермасивних чорних дір, тканину з лимонним ароматом, спостереження за планетою, яка може бути придатною для життя, виведення на орбіту найбільшого супутника.

Від ВГО Товариство "Знання" України,президента Товариства, академіка НАН України і НАПН України Василя Кременя, від Університету сучасних знань сердечно вітаємо багаторічного голову правління Житомирської обласної оргнанізації Товариства "Знання" України та директора Житомирської філії ПВНЗ "Університет сучасних знань", доктора філософії в галузі економіки МКА, почесного професора Міжнародної кадрової академії з 80-річчям!

62109801 1824314647712418 5911704986076577792 oШановного Адама Котвицького нагороджено за вагомий внесок у розвиток Товариства "Знання" України, багаторічну активну участь у науково-просвітницькій та інфомаійно-освітній діяльності Почесною грамотою Товариства "Знання" України.

Щиро бажаємо дорогому Адаму Адамовичу доброго здоров"я, намріяного щастя, потрібного достатку, сімейної радості і здійсння усіх бажань!

З повагою -

В.І.Кушерець,

голова правління ВГО Товариство "Знання" України,

президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України,

доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

В.Ф.Василашко,

учений секретар ВГО Товариство "Знання" України,

заслужений журналіст України.