План лекційних заходів на вересень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №26 (145) «Новини науки і техніки» читайте про гранти молодим ученим, систему «E-Social», премію Кабінету Міністрів вченому із Сум, поліцейських роботів у Китаї, штучний інтелект, що працює в барі, гіперлуп – що це?, таємничі сигнали з космосу, штучний інтелект, якого навчили писати фальшиві новини, знахідку скелета найдавнішого динозавра в Марокко, клонування кота в Китаї, знімки Місяця, які зробив індійський космічний апарат.

bouquets wedd1 1 750x750

Вельмишановний Василю Григоровичу! Сердечно вітаємо з Днем народження Вас як видатного українського вченого, талановитого педагога, державного і громадського діяча, реформатора освіти, людину щедрої душі, світоча, президента Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України і президента Національної академії педагогічних наук України!

Щиро вдячні Вам за турботу про употужнення Товариства, його обласних організацій та Університету сучасних знань, про наснаження любов’ю до України науково-просвітницької діяльності «Знання»!

Від душі зичимо Вам якнайкращого здоров’я, найбажанішого щастя, здійснення найсміливіших програм інтелектуального і морального збагачення українського суспільства! Ми, знаннівці, з Вами!І Хай Бог Вам помагає!

Президія ВГО Товариствo «Знання» України

25 червня 2019 року