План лекційних заходів на липень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску № 24 (143) «Новини науки і техніки» ЧИТАЙТЕ: в Україні збудували найбільшу СЕС, прозору деревину винайшли у Швеції, робот-штучний інтелект зможе визначати предмети на дотик, виявлено ознаки життя на Марсі, двоногий робот їздить на гіророликах, американці створили куленепробивний матеріал, браслет боротиметься з переїданням та іншими звичками людини, штучні м’язи функціонуватимуть як людські, як колонізувати Марс за допомогою гамет, способи боротьби із здуттям живота, як місяць народження впливає на людину, в Ірландії залишаться лише електромобілі.

bouquets wedd1 1 750x750

Вельмишановний Василю Григоровичу! Сердечно вітаємо з Днем народження Вас як видатного українського вченого, талановитого педагога, державного і громадського діяча, реформатора освіти, людину щедрої душі, світоча, президента Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України і президента Національної академії педагогічних наук України!

Щиро вдячні Вам за турботу про употужнення Товариства, його обласних організацій та Університету сучасних знань, про наснаження любов’ю до України науково-просвітницької діяльності «Знання»!

Від душі зичимо Вам якнайкращого здоров’я, найбажанішого щастя, здійснення найсміливіших програм інтелектуального і морального збагачення українського суспільства! Ми, знаннівці, з Вами!І Хай Бог Вам помагає!

Президія ВГО Товариствo «Знання» України

25 червня 2019 року