План лекційних заходів на січень 2020 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №30-31(149-150)-1» читайте: про новий склад Комітету з Державних премій з галузі науки і техніки, пошуки Мінцифри стартапів для участі в конкурсі в Кремнієвій долині, стартап Carbominer і газ з повітря, світло від сонця і енергії вітру на Рівненщині і Сумщині, зборку в Україні космічного супутника, скам’янілий спинний мозок, знайдений у США.

bouquets wedd1 1 750x750

Вельмишановний Василю Григоровичу! Сердечно вітаємо з Днем народження Вас як видатного українського вченого, талановитого педагога, державного і громадського діяча, реформатора освіти, людину щедрої душі, світоча, президента Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України і президента Національної академії педагогічних наук України!

Щиро вдячні Вам за турботу про употужнення Товариства, його обласних організацій та Університету сучасних знань, про наснаження любов’ю до України науково-просвітницької діяльності «Знання»!

Від душі зичимо Вам якнайкращого здоров’я, найбажанішого щастя, здійснення найсміливіших програм інтелектуального і морального збагачення українського суспільства! Ми, знаннівці, з Вами!І Хай Бог Вам помагає!

Президія ВГО Товариствo «Знання» України

25 червня 2019 року