План лекційних заходів на січень 2020 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №30-31(149-150)-1» читайте: про новий склад Комітету з Державних премій з галузі науки і техніки, пошуки Мінцифри стартапів для участі в конкурсі в Кремнієвій долині, стартап Carbominer і газ з повітря, світло від сонця і енергії вітру на Рівненщині і Сумщині, зборку в Україні космічного супутника, скам’янілий спинний мозок, знайдений у США.

90 enl

Шановна Валентино Іванівно!

16729 ea5dfb8639bea829cc724dd9d88cca72 9483

Від імені Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України сердечно вітаємо Вас, головного редактора журналу «Трибуна», заслуженого журналіста України, Посла Миру, з Днем народження, зі знаменним ювілеєм!

Цінуємо Вашу багаторічну творчу діяльність на посаді головного редактора провідного журналу Товариства. Знання» України, у керівних і науково-методичних органах Товариства. Пам’ятна Ваша соціально значима журналістська діяльність у засобах масової інформації, яскраве висвітлення Вами науково-просвітницьких подій Товариства.

Щиро бажаємо Вам, невтомна Валентино Іванівно, доброго здоров'я, намріяного щастя, потрібного достатку, святкового настрою, снаги і наснаги, нових творчих досягнень на благо рідної України!

Президент ВГО Товариство «Знання» України,

академік НАН України і академік НАПН України В.Г.Кремень

Голова правління ВГО Товариство «Знання» України,

член-кореспондент НАПН України, доктор

філософських наук, професор В.І.Кушерець

Учений секретар ВГО Товариство «Знання» України,

заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

25 червня 2019 року