План лекційних заходів на вересень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №26 (145) «Новини науки і техніки» читайте про гранти молодим ученим, систему «E-Social», премію Кабінету Міністрів вченому із Сум, поліцейських роботів у Китаї, штучний інтелект, що працює в барі, гіперлуп – що це?, таємничі сигнали з космосу, штучний інтелект, якого навчили писати фальшиві новини, знахідку скелета найдавнішого динозавра в Марокко, клонування кота в Китаї, знімки Місяця, які зробив індійський космічний апарат.

90 enl

Шановна Валентино Іванівно!

16729 ea5dfb8639bea829cc724dd9d88cca72 9483

Від імені Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України сердечно вітаємо Вас, головного редактора журналу «Трибуна», заслуженого журналіста України, Посла Миру, з Днем народження, зі знаменним ювілеєм!

Цінуємо Вашу багаторічну творчу діяльність на посаді головного редактора провідного журналу Товариства. Знання» України, у керівних і науково-методичних органах Товариства. Пам’ятна Ваша соціально значима журналістська діяльність у засобах масової інформації, яскраве висвітлення Вами науково-просвітницьких подій Товариства.

Щиро бажаємо Вам, невтомна Валентино Іванівно, доброго здоров'я, намріяного щастя, потрібного достатку, святкового настрою, снаги і наснаги, нових творчих досягнень на благо рідної України!

Президент ВГО Товариство «Знання» України,

академік НАН України і академік НАПН України В.Г.Кремень

Голова правління ВГО Товариство «Знання» України,

член-кореспондент НАПН України, доктор

філософських наук, професор В.І.Кушерець

Учений секретар ВГО Товариство «Знання» України,

заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

25 червня 2019 року