План лекційних заходів на вересень 2018 року

Найсвіжіші новини:

Читайте у випуску №13-14 (132-133) підрозділу «Новини науки і техніки» розділу «Новини»: про гранти Президента України молодим ученим, збереження спадщини на Подолі в Києві, стимулювання винахідництва, Національний фонд досліджень, розвиток оборонно-промислового комплексу, координацію досліджень, утворення, реорганізацію та ліквідацію державних наукових установ, отримання вченими «рідкого світла», штучний інтелект, що усуває помилки, про те, що Україна стане країною електрокарів.

У конференц-залі Товариства «Знання» України відбулося урочисте дійство, присвячене матерям.

На цей захід зібралися студенти Університету сучасних знань, коледжу, викладачі, працівники та активісти Товариства.

На святі виступав відомий хор «Чумаки», який виконував упереміж із читанням віршів про матерів, жінок у виконанні поетес Тетяни Лакизи, директора коледжу УСЗ Тетяни Петровської, студенток Катерини Кошової і Ольги Науменко, Тетяни Кривоберець. Звучали власні вірші, твори Василя Стуса, Леоніда Кисельова, Леоніда Талалая, Івана Драча, Бориса Олійника, Івана Фаріона, Миколи Луківа, Василя Василашка та інших.

Під гучні оплекси публіки хор виконав цілу низку пісень, присвячених жінкам і маитерям – народних і на слова Тараса Шевченка, Миколи Луківа, Василя Василашка: «Ой піду я долиною», «Ой зійди, зійди, зоре вечірняя», «Туман яром», «Садок вишневий коло хати», «Забіліли сніги», «Ніколи не забудемо», «Ой наступила та чорна хмара»та ін.

Вели концерт учений секретар правління Товариства «Знання» України, заслужений журналіст України Василь Василашко і учасниця хору «Чумаки», виконавиця народних пісень і читець віршів, конферансь’є Тетяна Кривоберець. Хором керував диригент Борис Шинкарук.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

16.05.2018 р.