План лекційних заходів на лютий 2020 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №30-31(149-150)-1» читайте: про новий склад Комітету з Державних премій з галузі науки і техніки, пошуки Мінцифри стартапів для участі в конкурсі в Кремнієвій долині, стартап Carbominer і газ з повітря, світло від сонця і енергії вітру на Рівненщині і Сумщині, зборку в Україні космічного супутника, скам’янілий спинний мозок, знайдений у США, 12 найновіших досягнень 2019 року. З цього номера випуск новин підрозділу «Новини науки і техніки» припиняється

 12.11. 2019 о 16.00 в Товаристві «Знання» України на пропозиції громадян, стурбованих продовженням окупації, мілітаризації Криму, репресіями, зміною національного складу населення, відбудеться зустріч з відомим політиком, народним депутатом України ІІІ, ІV і У скликань Верховної Ради України, головою Меджлісу кримського народу Рефатом Абдурахмановичем Чубаровим на тему: «Проблеми деокупації Криму».

За участю голови правління Товариства, президента Університету сучасних знань, члена-кореспондента НАПНУ Василя Кушерця.

Вхід вільний.

Адреса: К., Велика Васильківська, 57/3, станція метро «Олімпійська».

Учений секретар Товариства «Знання» України Василашко В.Ф.