План лекційних заходів на листопад 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №28 (147) підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте: про Інститут кібернетики, що претендує на державну премію, безвідхідну технологію в м. Іллінцях на Вінниччині, що може робити штучний інтелект, муніципальний технопарк «Кристал», штучний інтелект розшифровує давнє письмо, експерти попереджають про кібератаки, що роблять російські хакери, паливо з сонячної енергії та вуглекислого газу, відкриття воріт древнього царства у Туреччині, українця Павла Танасюка, керівника компанії у Великій Британії, яка готує політ на Місяць, Ізраїль лаштує нову космічну експедицію на Місяць, дівчинку з племені інків, якій 500 років (унікальне відкриття археологів).

 12.11. 2019 о 16.00 в Товаристві «Знання» України на пропозиції громадян, стурбованих продовженням окупації, мілітаризації Криму, репресіями, зміною національного складу населення, відбудеться зустріч з відомим політиком, народним депутатом України ІІІ, ІV і У скликань Верховної Ради України, головою Меджлісу кримського народу Рефатом Абдурахмановичем Чубаровим на тему: «Проблеми деокупації Криму».

За участю голови правління Товариства, президента Університету сучасних знань, члена-кореспондента НАПНУ Василя Кушерця.

Вхід вільний.

Адреса: К., Велика Васильківська, 57/3, станція метро «Олімпійська».

Учений секретар Товариства «Знання» України Василашко В.Ф.