106032994 1720564111415438 2113823821430144169 n

Від імені Товариства «Знання» України щиро вітаємо сіячів знань, освітян, усіх громадян з Днем Конституції України як із одним з найголовніших свят країни!

Товариство висвітлює Закон України як гарантію державності, суверенітету, дотримання прав і свобод громадян, як символ утілення традицій державотворення і волелюбних мрій українського народу. На засіданнях Конституційного клубу Товариства розглядаються важливі проблеми конституційного розвитку, складові охорони Основного Закону України, непорушності конституційного ладу, демократичних основ держави Україна, підвищення правовоі культури, патріотичної свідомості населення, насамперед молоді.

Сердечно бажаємо усім громадянам забезпечення належної суверенності країни, успіхів суспільно-економічного і культурного розвитку, потрібного добробуту, подолання кризових явищ у суспільстві, зміцнення безпеки і потужності України!

Президент Товариства «Знання» України,

президент НАПН Украіни, академік НАН Украіни

В.Г.Кремень

Голова правління Товариства «Знання» Украіни,

президент Університету сучасних знань,

доктор філософських наук, професор,

заслужений діяч науки і техніки України

В.І.Кушерець

Учений секретар Товариства «Знання» України,

письменник, заслужений журналіст України

В.Ф.Василашко

09876

Шановна Валентино Іванівно!

Від Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України щиро вітаємо Вас відому творчу особистість, Посла Миру, з Днем народження!

Шануємо Вас за тривалу, активну працю як керівника провідного періодичного видання Товариства, журналу «Трибуна», багаторічну громадську діяльність.

Пам’ятна колегам Ваша турбота про Товариство, наш колектив, яскраве висвітлення важливих акцій наукового просвітництва, діяльності видатних діячів науки і культури.

Від душі бажаємо Вам доброго здоров'я, родинного щастя, благополуччя, подальшої наснаги, нових творчих досягнень задля розвитку України!

Президія Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України

25 червня 2020 року

8523697114

Від імені Товариства "Знання" України сердечно вітаємо усіх українських лікарів, сіячів медичних знань з Днем медичного працівника! Як здоров’я головне для людей, так і лекції про здоров’я завжди були найголовніші, наймасовіші для слухачів!

Вельмишановний Василю Григоровичу!

unnamedВід Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України, Університету сучасних знань, від усього активу Товариства сердечно вітаємо Вас, випробуваного лідера наукового просвітництва, з Днем народження!

Глибоко поважаємо Вас як відомого державного і громадського діяча, видатного українського вченого, сучасного філософа, людину широкої ерудиції.

Новим суспільним перетворенням активно сприяє Ваш талант реформування освітньої галузі, потужний потенціал виховання інтелектуальної, патріотичної еліти, унікальне вміння долати труднощі в поширенні світла знань!

Щиро бажаємо Вам доброго здоров’я, невичерпного джерела енергії, мирного неба, родинного щастя, нових великих творчих досягнень у розвитку і утвердженні України!

Президія Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання України.

25 червня 2020 року.

Василашко Василь Федорович

Ученому секретареві
Товариства «Знання» України,
видатному українському письменникові,
заслуженому журналісту України
Василю Федоровичу ВАСИЛАШКУ
в світлий день його народження

Дорогий Василю Федоровичу!

Своїм багаторічним самовідданим подвижництвом в просвітництві і літературі, величезною громадсько-політичною та державотворчою роботою Ви заслужили високу шану і повагу людей.

Сьогодні від імені величезної групи активістів-«знаннівців» та просвітників, що стали за багато років співпраці рідними для Вас, від Президії і Правління Товариства «Знання» України вітаємо Вас з народинами, висловлюємо щиру вдячність за Вашу невтомну працю і добрі побажання міцного здоров`я, творчої письменницької та просвітницької наснаги на многії і благії літа!

Ви не лише справжній професіонал – письменник і журналіст високого рівня, але й потужний організатор культурно-просвітницької роботи Товариства «Знання», надійний сім`янин, інтелігентна, щира і добра людина.

То ж хай і в подальшому стане Вам сил і здоров`я ще довгі роки торувати благородний шлях служіння Вітчизні разом з нашим Товариством «Знання» України.

Успіхів Вам, великого щастя і гарної долі!

З повагою –

Президент Товариства «Знання» України,
президент НАПН України, академік НАН України,
академік НАПН України В.Г. Кремень

Голова правління Товариства «Знання»

України, член-кореспондент НАПН України,
заслужений діяч науки і техніки України В.І.Кушерець

Голова правління Київської міської організації
письменник, професор, Заслужений діяч мистецтв
України В.В.Неволов

20 червня 2020 року