litak-derejablЛітальний апарат Aeroscraft можна віднести до чогось середнього між дирижаблем і літаком. Він може стати тим, що змінить у майбутньому наше уявлення про подорожі і перевезення різних вантажів на далекі відстані.
За інформацією каліфорнійської компанії Aeros, "заключний етап попереднього тестування конструкції літального апарата і всіх його інтегрованих систем був успішно завершений і дослідний зразок літального апарата Aeroscraft, трохи меншого масштабу, починає програму льотних випробувань".

Ця програма буде тривати протягом наступних двох місяців і після її завершення, якщо все пройде успішно, компанія Aeros розпочне створення повномасштабного дослідного зразка літального апарата Aeroscraft. Дивлячись на розміри "зменшеної копії", можна тільки уявити, на що буде схожий цей літальний велетень у повному масштабі.

Ігор Пастернак (Igor Pasternak), президент компанії Aeros та українець за походженням, розповідає: "Наш проект є початком глобальних змін у галузі повітряного транспорту, які будуть відбуватися протягом наступних ста років. Літальні апарати, подібні Aeroscraft, зможуть перевозити будь-яку кількість вантажів, що не вимагають термінової доставки, на будь-які відстані, не вимагаючи, при цьому, наявності складної та розвиненої наземної інфраструктури".
Літальний апарат може забезпечити будь-який рівень комфорту та розкоші на різних висотах, подібно до тих, які роблять на великих круїзних морських лайнерах. Приміром, переліт з Нью-Йорка в Сан-Франциско займе близько чотирьох днів, протягом якого пасажири зможуть насолоджуватися краєвидами Землі з повітря, потягуючи коктейлі або обідаючи в ресторані з величезними скляними вікнами. А вночі ви спите в комфортабельній каюті, що не поступається каюті круїзного лайнера. І все це зможе запропонувати своїм пасажирам літальний апарат Aeroscraft у натуральну величину.
Транспортний та військовий варіанти літальних апаратів Aeroscraft зможуть перевозити будь-які види вантажу, включаючи морські контейнери стандарту ISO, велику кількість солдат з повною амуніцією та бронетанковою технікою. Дж. Aeros, Aeroscraft, Технологія