Лекцію на тему «Нові контексти культурної політики. Україна і Європа: діалог у просторі мистецтв» прочитав у лекторії «Трибуна політика» кандидат мистецтвознавства, професор, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки письменників України, голова правління Київської міської організації Товариства Знання» України Василь Неволов.  З його виступу слухачі дізналися про спільні можливості розвитку культурних зв’язків між Україною та країнами Європи.

Зараз вже відбуваються обміни театральними постановками, багато чого в цьому планується. Одним із об’єднавчих сторін стане відзначення 160–річчя від дня народження великого сина України Івана Франка.

В. Неволов проінформував про низку ювілейних заходів з нагоди ювілею Українського Мойсея, суспільний резонанс Миколаївського театрального фестивалю «Людина, що грає», присвяченого 160-річчю Івана Яковича Франка. Деякі українські театри, зокрема Сумський та Кропивницький, розробляють спільні заходи, присвячені Іванові Франку, із зарубіжними партнерами.

Багато планує зробити в плані розширення зв’язків із європейськими театральними колективами і театр «Форум», який очолює народна артистка України Галина Яблонська. Театр працюватиме на базі Товариства «Знання» України.

Вів захід учений секретар Товариства «Знання» України», поет Василь Василашко.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

28.19.2016 р.