У Товаристві «Знання» України 26 червня 2018 року відбулася творча зустріч із письменником, лауреатом багатьох літературних премій, Героєм України Юрієм Михайловичнм Мушкетиком та головним редактором журналу «Київ» Теодозією Петрівною Зарівною.

Ведучий заходу – голова правління Товариства «Знання» України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки Василь Іванович Кушерець.

Юрій Михайлович під час розмови багато пригадав з колишнього журналістського буття, коли йому як редакторові доводилося працювати в умовах радянської цензури і вимоги були такими надуманими, що й придумати важко. Але доводилося зважати на них. Що доброго було в той час? Це великі тиражі видавничої продукції, як газет, журналів, так і книг. Не було проблем із фінансуванням праці журналістів і редакторів.

Про нинішні немалі проблеми із виданням журналу «Київ» розповіла головний редактор Теодозія Зарівна. Вона зазначила, що нинішнє роздержавлення засобів масової інформації дуже болісно вдаряє по виданнях, які й так ледь зводили кінці з кінцями. Але, незважаючи на труднощі, журнал «Київ» виходить і має своїх прихильників. Одним із активних його авторів є Юрій Михайлович Мушкетик.

Класик пера поділився окремими секретами своєї нинішньої творчості. Відзначив, що відкритість архівних матеріалів дає широку можливість для творчого осмислення окремих фактів історії.

Ю. Мушкетик і Т. Зарівна відповіли на низку запитань слухачів.

Василь Іванович Кушерець вручив Ю. Мушкетику – активісту Товариства Почесну громату і Золоту медаль з нагоди 70-річчя від дня створення цієї громадської організації. Т. Зарівній вручена нова книга голови правління «Час нового просвітництва».

Прес-служба правління Товариства «Знання» України»

27.06.2018 р.