3-4.07.18 р. у Планетарії відбудеться Перша конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України. Унікальність її у надважливості надр для употужнення розвитку України, участі у конференції найвищих державних інстанцій – парламенту, уряду, міністерств енергетики, фінансів, торгівлі, геологічної служби, а також НАНУ, компаній гірничих галузей.

Учасники конференції отримають сертифікат участі у Першій конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів (далі – Рада) і приєднання до професіоналів у гірництві і наданні права участі в проектах, що формуються на платформах Ради.

У підприємств буде право звернень до Ради за поміччю правових, консультацій та з формуванням інвестиційно-геотоксикологічної експертизи проектів використання мінеральної сировини, оцінки впливу на довкілля, стратегічну екологічну оцінку, фінансові та страхові продукти, підтримку у Міжнародному медійному проекті «UA-100: український бізнес для Європи».

Учасники «VIP – ТОП 100 підприємств гірничих галузей України Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів…» мають змогу залучати Раду до експортно-імпортних операцій та отримувати підтримку у проектах критичної мінеральної сировини для країн Євросоюзу та інших.

Участь держслужбовців Мінприроди,фахівців державних екологічних адміністрацій, громад, обласних, районних рад, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Держслужби геології і використання надр, НАНУ і Товариства «Знання» – безкоштовна.

Вартість участі представників підприємств різних форм власності - 2500 грн.

Вартість участі представників підприємств форми «VIP – ТОП 100 підприємств гірничих галузей України Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України», які зацікавлені та мають бути включені до кращих підприємств гірничих галузей України складає 25000 грн.

Реєстрація учасників 3 – 4 липня 2018 р. Телефони: 067 -307-41-92, Дейнека Євгенія Ігорівна, Лебідь Юрій Іванович, 050-351 09 31, факс 044-287-32-20.

Модератор – доктор геолого-мінералогічних наук Пунько Володимир Павлович – 067-688-98-29.

Учений секретар Товариства «Знання» України В.Ф.Василашко